Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 4933
Avatar
kluby nocne dla puszystych!
Dodał: nadezhda »   Tue 27-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Club Bounce.-too jedno z najpopularnieszych miejsc stworzonych specjalnie z myślą o osobach z nadwagą, które w większości lokali tego typu czują się nieakceptowane, wyśmiewane, a nawet dyskryminowane.
W Bounce spotkasz przede wszystkim panie w rozmiarze co najmniej XXL, częściej większym. Waga większości z gości waha się w okolicach 100 kilogramów. Co ciekawe, trzy czwarte klienteli stanowią puszyste kobiety, panów w dużych rozmiarach jest zdecydowanie mniej. Ludzie są tutaj wyluzowani, radośni i z przyjemnością prezentują się w obcisłych ciuchach. W innych klubach za taki objaw braku kompleksów zostaliby wytknięci palcami, być może nie przeszliby nawet selekcji przy wejściu. Tutaj to oni są w większości. Młode dziewczyny w rozmiarze 44-46 bez oporów zakładają spódniczki mini i nie martwą się, co sobie kto pomyśli. Tutaj wolno im być sobą.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Lady Gaga czy Sir Gaga? (11 foto+video)
Lady Gaga czy Sir..
Kaczki zahipnotyzowane przez jojo
Kaczki zahipnotyz..
Jak zrobić czekoladowe pojemniczki na lody
Jak zrobić czekol..
Silikony
Silikony
Michael Douglas
Michael Douglas
 Zaskakująca kreacja Pink
Zaskakująca krea..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lindsay Lohan wybrała się na imprezę ... Ed Port człowiek-słoń Pojazd fana McDonalda  Ferrari Millenio Zabawne zwierzęta Proteiny R2 D2 Festiwal błota w  Korei Południowej. Muzeum Bursztynu w Kaliningradzie Grzyby z miasteczka Beli Plast Wyprodukowano pas cnoty dla psów Lampard nadział się na ogrodzenie Przepis na film doskonały Takie rzeczy to tylko w Rosji Jak nosorożce postępują z intruzami Rysunki wewnątrz strusich jaj Zielone mosty dla zwierząt. Tak tańczą mistrzynie tańca na rurze
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety