Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3452
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Obiadek .
Obiadek .
Trzy pioruny jednocześnie uderzając w chicagowskie wieżowce
Trzy pioruny jedn..
Świnia z ludzką twarzą.
Świnia z ludzką t..
Red Bull Rampage Finals - Highest Level of Mountain Biking
Red Bull Rampage ..
Święta, Święta i po świętach.
Święta, Święta i ..
To takie ludzkie !
To takie ludzkie ..
Reklamy
Galeria zdjęć
On ma 91 lat Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Świątynia Dziesięciu Tysięcy Buddów Sukienki tylko dla odważnych Śmieszne i ciekawe zdjęcia Na planie filmowym cz I Policyjny Lamborghini Gallardo LP560-4 do kasacji Fotoiluzje Zabawne zwierzęta Jak budowano mawzoleum Lenina Tatuaże zombie. Kompilacja epickich faili Epickie faile Na indonezyjskim bazarze Mini broń Sportowe zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie Zamiast kobiety. 18+ Australia.Całkowite zaćmienie Słońca
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Beaches Wallpapers Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Theme XPack Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Diably,Diablice i inne demony