Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3633
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
śpiew na rynku
śpiew na rynku
Dziwny szachista
Dziwny szachista
Najdziwniejsze tatuaże
Najdziwniejsze ta..
Portrety gwiazd
Portrety gwiazd
Przemyt ludzi przez granicę
Przemyt ludzi prz..
Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200)
Tapety Noworoczne..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwaczny świat Kim Novak ofiara operacji płastycznych Taniec z ogniem Zwierzęta i aparat fotograficzny Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wariacje wokół Księżyca. Przemiana gąsienicy w motyla Święto Shichi-go-san Domy z horrorów Śmieszne zdjęcia na dobry humor Czarodziejski ogród. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śniadania dla niejadka Ciężarówka utknęła w zapadlisku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Najdłuższy język świata. Drzewa jak z bajki Kolorowe krople
Najnowsze sondaże
18,9%
12,3%
26,4%
42,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 424
Polecamy
Tapety
Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Tapety Animowane DrScene HD - 07.2012 do  Windows 7,Vista Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet