Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4079
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Czy twój pies lubi piwo?
Czy twój pies lub..
Fajny pomysł na dekoracje mieszkania
Fajny pomysł na d..
Nostalgia
Nostalgia
Zaczeping po indyjsku
Zaczeping po indy..
3D tatuarze.
3D tatuarze.
Fotografie,które poruszyli duszy miliardów.
Fotografie,które ..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Sobowtóry wokół nas. Wkurzyłem się! Słoń, zaatakował  samochód Zabawne pojazdy Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zmumifikowali się za życia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pająki z  kropelką  wody na glowie Eksplozje ładunków ukrytych w paczkach. WTF? Salony fryzjerskie w Indiach. Ogrody Keukenhof w Holandii Życie jest niesamowite Ofiara operacji plastycznych Plac zabaw na starym cmentarzu Ostatni posiłek skazanych na śmierć Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji
Najnowsze sondaże
7,9%
26,1%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1656
Polecamy
null
Tapety
Wellwasser Bluescreen Screensaver Hot Video Wallpapers -01 Valentine 3D Screensaver Water Clock 3D Screensaver Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto)