Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3499
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekstremalne zabawy w rycerzy
Ekstremalne zabaw..
Pierwszy fail
Pierwszy fail
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
słoniowatość nóg
słoniowatość nóg
Nieudany strzał z łuku.
Nieudany strzał z..
Takie rzeczy tylko w Rosji
Takie rzeczy tylk..
Reklamy
Galeria zdjęć
Mroczne obrazy Zdzisława Beksińskiego Humor w obrazkach Moskwa starcie  pseudokibiców z milicją Nowy dom w Chinach Zagadka dnia. Czy zgadniesz co to jest? Morderstwa kobiet w Gwatemali Harajuku Fashion. Okrucieństwo Polaka wstrząsnęło całą Ameryką Życie na wodzie Transseksualna modelka Miss World? Oryginalne wazony Stadion Sapporo Dome w Japonii Z prochów dziecka zrobiła sobie tatuaż Starcie tytanów Sidney D. Gamble. Chiny na początku ubiegłego wieku. Do kogo oni są podobni Wacken Open Air 2009 Chińskie złodziejaszki…
Najnowsze sondaże
8,0%
26,9%
8,3%
50,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1445
Polecamy
Tapety
Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet Fotografie typu rybie oko. Voyage of Columbus 3D Screensaver Tropical Fish 3D Screensaver