Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4135
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Złote samochody 23 fotki
Złote samochody 2..
Cudowne zwierzątka
Cudowne zwierzątk..
Loki Troya Polamalu ubezpieczone na milion dolarów
Loki Troya Polama..
Młody z tunelem w uchu
Młody z tunelem w..
Jak przygotować wyśmienity obiad za pomocą woreczka ziaren słonecznika
Jak przygotować w..
Jak wyglądają dzisiaj aktorzy Kevina....
Jak wyglądają dzi..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Statki zimą . Gejsza Buty Apex Predator Rzeźby ze złomu Ciała w przestrzeni miejskiej. Znalazł w skrzynce pocztowej papierową torbę. Rzeżby z papieru toaletowego No pasaran Fotobomby Dziwni ludzie Więcej niż tylko zdjęcia Pokój wykonany w całości z czekolady Wilki. Tak w rosyjskim wojsku przechowują amunicję Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne ubranka dla dwojga Kolekcjonuje gniazda os Sok  z niespodzianką
Najnowsze sondaże
8,0%
26,2%
7,7%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1681
Polecamy
null
Tapety
Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3. Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Beaches Wallpapers Wellwasser Bluescreen Screensaver