Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3371
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zagadka dnia.
Zagadka dnia.
Kamuflaż
Kamuflaż
Kreatywna reklama Mercedesa C 350 na ulicach Toronto
Kreatywna reklama..
Big Gate Road. Droga do nieba. w Chinach
Big Gate Road. Dr..
Wspominając lato
Wspominając lato
Rozpadają się Białe klify symbol Anglii.
Rozpadają się Bia..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Puste ulice Los-Angeles Wielbicielom lotnictwa cz.3 (28 zdjęć) Alex Mensaert człowiek, który amputuje konczyny na własne życzenie Insekty pod mikroskopem Takie rzeczy to tylko w Chinach Kostium wzorowany graffiti Flower Thrower 9-metrowego potwór z głębin Najseksowniejsze córki gwiazd rocka Hotel na drzewie Nieudana próba pokonania Cieśniny Florydzkiej Pływaczka przegrała z meduzami Przez niedożywienie i brak wody pitnej w Somalii umierają małe dzieci Kawiarnia - przewód pokarmowy Choinka komputerowego geeka Muzeum figur woskowych w Tijuanie.  Karmen Pedaru w retro stylu . Makrofotografie Duana Beo Niezwykłe kurniki
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Kompozycja Windows 7 theme Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Hot Video Wallpapers -01 Voyage of Columbus 3D Screensaver Broń -Tapety na pulpit