Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3745
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Co jest nie tak na tym zdjęciu?
Co jest nie tak n..
Klaun z piekła rodem
Klaun z piekła ro..
500 kotów uratowano przed rzezią
500 kotów uratowa..
Bananowe rzeźby
Bananowe rzeźby
 Skuter ulem dla pszczół
Skuter ulem dla ..
Kask mu nie pomógł
Kask mu nie pomóg..
Reklamy
Galeria zdjęć
Sztuka z kamieni. Najlepszy kostium na Halloween. Pisklęta i jaja Dramat w Albanii. Autobus spadł z wysokiego brzegu. Świat pod zamkiem błyskawicznym Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Switcheroo  Hana Pesut Couroupita guianensis - drzewo kuli armatniej Buick Streamliner 1949. Katastrofy  budowlane w Chinach Lalki od  McFarlane Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Od żołądka do serca Od jajka do kurczaka Kolczyki elfów Śmieszne i ciekawe zdjęcia Więcej niż tylko zdjęcia Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
8,0%
26,2%
7,9%
50,9%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1583
Polecamy
Tapety
Water Clock 3D Screensaver Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Tapety - Biała broń HD ilość 235