Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4373
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bardzo dziwny efekt
Bardzo dziwny efe..
Idiota i broń
Idiota i broń
Kolorowe zdjęcia zrobione 100 lat temu w Indiach
Kolorowe zdjęcia ..
Opuszczone miasta
Opuszczone miasta
Goldfish Salvation
Goldfish Salvatio..
Ciekawe okulary
Ciekawe okulary
Reklamy
Galeria zdjęć
Złapał gumę? Obiadek dla niejadka Seterka urodziła 18 szczeniąt Kluski chińskie Policjanci Ugandy sprawdzają kibiców  futbolu zbyt dokładnie Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Kamienny Las Historia telewizora w fotografiach. Festiwal Mad Max Po drugiej stronie  wodospadu Trening  chińskich snajperów Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Czas na tatuaże w uszach Nielegalne uprawy koki w Peru Niezbędne gadżety po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Stare przybory do szycia Zabawki dzieci trzeciego świata
Najnowsze sondaże
19,0%
12,9%
26,2%
41,9%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 489
Tapety