Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3987
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Skutki wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej
Skutki wycieku ro..
To się nazywa mieć talent!
To się nazywa mie..
Chwile w sporcie.
Chwile w sporcie.
Rosyjscy mechanicy poznają działanie poduszki powietrznej
Rosyjscy mechanic..
To wina szafy..
To wina szafy..
 Zmierzch tytanów Clash of the Titans (2010)
Zmierzch tytanów..
Reklamy
Galeria zdjęć
Erta Ale - jezioro lawy Najbardziej kompaktowy rower Diamond Head Kreatywne koszyczki do parzenia herbaty Nie żyje Hayley Okines - najstarsza nastolatka świata Więcej niż tylko zdjęcia Dzieci Karawan z trumną motocyklisty Bufalino, czyli domek na kółkach Muzeum wampirów i wilkołaków w San Marino Śmieszne sytuacje w piłce nożnej.MŚ 2010 „dziewczyną ze skrzydłami anioła” Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dormitorium pod gołym niebem w New Delhi Manifistacja  opozycji na Placu Błotnym  w Moskwie Komandoski Muammara al-Kadafi W ciągu roku straciła  ponad połowę tego, co ważyła. Szczurze mięso w cenie
Najnowsze sondaże
19,2%
12,6%
25,8%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 469
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 HD-Wallpapers 2560X1600 Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Theme XPack Water Clock 3D Screensaver Tapety HD  - Piękne  zakątki świata