Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3410
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niebo i morze
Niebo i morze
Najlepsze Okrutne wkręty
Najlepsze Okrutne..
Kichający armagedon
Kichający armaged..
Kutna Hora kaplica z czaszek i kości.
Kutna Hora kaplic..
Piekło
Piekło
Zhouzhuang - chińska Wenecja
Zhouzhuang - chiń..
Reklamy
Galeria zdjęć
Guru współczesnej fotografii Słup kontra Ferrari. Dziewczyna została ugryziona w ucho przez Pustelnika Brunatnego Zabawka dla jamnika Seksowne męskie stringi Prawie się udało Kino samochodowe nadal popularne w Indiach Palenie zabija! Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Synowa Kaddafiego katowała nianię Śmieszne i ciekawe zdjęcia Tradycyjni Skinheadzi Płonący Hummer Okropni/ nieodpowiedzialni rodzice Meagan Duhamel złamała partnerowi nos Celebryci z bliska cz.II Świat nosi na głowie Jak to jest w wojsku
Najnowsze sondaże
8,1%
27,3%
8,4%
49,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1403
Polecamy
Tapety
Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Tapety na pulpit HD - kolej Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Fotografie typu rybie oko.