Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3678
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Powódź w Austrii
Powódź w Austrii
Zabawne  stojaki na butelki
Zabawne stojaki ..
Chiny - szkoła podstawowa.
Chiny - szkoła po..
Napisali Diesel i Zakaz palenia w języku arabskim.
Napisali Diesel i..
Reklama  PlayStation 2
Reklama PlayStat..
Miesiąc w klatce pełnej lwów
Miesiąc w klatce ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Niespodzianka w toalecie Paris Hilton jako Marilyn Monroe Ciastka w kształcie kupy . Nosisz soczewki? Uważaj na Acanthamoeba Torty Star wars Chiński Duncan McCloud Restauracja w skarbcu bankowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ergonomia w mieszkaniu. Przed i po przejściu huraganu Irene Zombie ślub i wesele. Choinka studencka. Spiralny domek Waldspirale Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Śniadanko Pejzaże industrialne Scott Ian Rosenfeld w przerazającej charakteryzacji filmowej
Najnowsze sondaże
19,4%
12,1%
26,5%
42,0%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 438
Polecamy
Tapety
Abstract mobile wallpapers Wampirzyce Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Tapety 3D HD - High Definition HD-Wallpapers 2560X1600