Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4620
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pomysł na zrobienie anioła
Pomysł na zrobien..
Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2
Kostium Isaaca Cl..
Pijany za kierownicą
Pijany za kierown..
Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie
Festiwal Lodu i Ś..
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Obraz amerykanów według koreańczyków z północy
Obraz amerykanów ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Pascha, największy dom publiczny w Europie Szokująca metamorfoza Jodie Marsh  Biały karaluch Zniewalające ciało 51-letniej Rity Rusic 5-latek z Brazylii  waży 80 kg. Jak się dobrze bawić w muzeum? Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Zgadnij, jaki sport uprawia ta dziewczyna. Każe dziecku spać ze zmarłą matką   Ile Ona ma lat ?? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykła rzeźba z 650000 płyt Domy z krowiej krwi Flaming potknął się Szaleniec zepchnął na tory kobietę. Stop kadr Ekspozycja przedziwnych trumien Wszyscy są wojownikami kung-fu
Najnowsze sondaże
19,6%
12,6%
26,4%
41,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 500
Tapety