Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3586
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zagrożone  amfibii  świata .
Zagrożone amfibi..
Dziwne i zabawne retro zdjęcia
Dziwne i zabawne ..
Karni Mata. Tu szczury są mile widziane
Karni Mata. Tu sz..
Równowaga pod pełną kontrolą
Równowaga pod peł..
Pod kątem
Pod kątem
Zagadka na spostrzegawczość
Zagadka na spostr..
Reklamy
Galeria zdjęć
Jak przeczyścić nos przez gardło. Gdzie  zatrudnić potwora z horroru. Fotograf  Anthony Mandler Śmieszne faile i wypadki Dzieci z Charlie i fabryka czekolady  dziś. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zabawne znaki nie drogowe . Muzeum Kałasznikowa. Podróż do Brobdingnag Lindsay Lohan trzy lata temu i teraz Ronaldo przytył ponad 40 kilogramów . Śmieszne i ciekawe zdjęcia Modelki bez make up Muzeum Salvadora Dali Najciekawsze zdjęcia z policyjnych archiwów Faile Złodziejowi publicznie odcięto palce piłą do cięcia desek. Gamescom 2011
Najnowsze sondaże
39,4%
19,2%
11,6%
29,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 421
Polecamy
Tapety
Animal Wallpapers 1600x1200 Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Wampirzyce Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) HD-Wallpapers 2560X1600