Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3510
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Twarde lądowanie na wyścigach
Twarde lądowanie ..
Bardzo mokre błogosławieństwo
Bardzo mokre błog..
Bardzo długie paznokcie.
Bardzo długie paz..
Ta świnia ma dwie nogi
Ta świnia ma dwie..
Papierowe kreacje
Papierowe kreacje
Zabawna matematyka
Zabawna matematyk..
Reklamy
Galeria zdjęć
Suczka pokochała małe kotki jak swoje dzieci Statystyczna twarz kobiet z różnych zakątków świata Kiedy pracodawca nie płaci za nadgodziny Biżuteria z włosów  zmarłych Gruby kot sfinks Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pjana Amy Winehouse. Post-apokaliptyczny Dubaj od Ryszarda Allenby-Pratt'a Zabawki na opak Niebezpieczna droga do szkoły Dorobek życia statystycznej chińskiej rodziny Okaleczona Afganka bez nosa odzyskuje twarz Chmury soczewkowate Spełnił swoje marzenie Wyścig mydelniczek w Anglii Z baloników Tym razem treser miał szczęście. Tarcza Kapitana Ameryki
Najnowsze sondaże
18,6%
12,5%
26,4%
42,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 409
Polecamy
Tapety
Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Tapety na pulpit HD - kolej