Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3789
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zagadka dnia. Zgadnij, do czego służy to urządzenie?
Zagadka dnia. Zga..
18 metrowy RX-78 Gundam w Tokio
18 metrowy RX-78 ..
Dziewczyna w agrafkach
Dziewczyna w agra..
Sudd  jeden z największych podmokłych obszarów świata
Sudd jeden z naj..
Takiej fotki nie znajdziecie na żadnym innym grobie!
Takiej fotki nie ..
Epitafium dla Mc Donald’s,
Epitafium dla Mc ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wysypisko śmieci, pastwiskiem dla świń Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Piękno natury Nietuzinkowe, ręcznie robione lalki Gwiazdy bez brwi Szokujący wypadek Kreacje z arbuza Solarium uzależnia Akcja ratowania młodego wieloryba na plaży Surfers Paradise w Australii. Rekordowy Czarny Piątek w USA Selfies przy torach kolejowych Jak uspokoić niesforne dziecko? Zdjęcia wykonene techniką Tilt-shift Pasożyt zastępujący język Lady Gadze pękły spodnie Krwawe święto Aszura.(+18.) Paranoja Rin Tin Tin, jeden z najsłynniejszych zwierząt występujących w filmach.
Najnowsze sondaże
8,0%
26,1%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1593
Polecamy
Tapety
Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Tapety Continents - Kontynenty Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Beaches Wallpapers HD Wallpapers cz1. Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3.