Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3501
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Modyfikacje ciała
Modyfikacje ciała
Twarz bez brwi
Twarz bez brwi
Najgorsze przykłady nieracjonalnego opakowania.
Najgorsze przykła..
Wszystko się zmienia
Wszystko się zmie..
Słonik uczy sie pokonywać przeszkody
Słonik uczy sie p..
Anorektyczka na plaży
Anorektyczka na p..
Reklamy
Galeria zdjęć
Głębiny ludzkiego ciała. Podobieństwo plakatów  propagandowych ZSRR i III Rzeszy Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków Transseksualna modelka Miss World? Mała małpka domowa Klatka schodowa w stylu Super Mario Śmieszne zdjęcia ślubne Butla z gazem wybuchła w samochodzie. Zabawne zwierzęta Surfing i dziewczyny Pomysłowe żebracy Billy Gibby, żywy bilboard Najdziwniejsze tatuaże Chiński Harley Fryzury trendy w Chinach Wojenna Haka Maorysów Rzeźby zrobione ze starych opon Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest?
Najnowsze sondaże
7,9%
26,9%
8,4%
50,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1448
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 Abstract mobile wallpapers Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Wampirzyce Best HD Wallpapers Pack-691 Tapety na telefon )