Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4662
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Świetlne graffiti
Świetlne graffiti
Niesamowity trik bejsbolowy
Niesamowity trik ..
Niezwykły desing zwyczajnych rzeczy
Niezwykły desing ..
Wielki Tydzień
Wielki Tydzień
4-latek wykopał skarb wart przynajmniej 2,5 mln funtów!
4-latek wykopał s..
Gadżet dla ciągle gubiących klucze - drzwi otwierane na pukanie
Gadżet dla ciągle..
Reklamy
Galeria zdjęć
Najdziwniejsze torty weselne Tatuaże to jego hobby Wesołe usta Amerykański Futbol Roczna dziewczyna w ciąży! Największa od 35 lat powódź w Australii Sekretny domek na drzewie Takie rzeczy tylko w Rosji Perfekcyjna równowaga Saper  cudem przeżył wybuch. Oktoberfest 2009 Finisz Enanitos Toreros- mali torreadorzy. Mega szaszłyk  Mężczyzna z sercem w brzuchu Czlonkowie gangu Raskols. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ognista tęcza Santa Maria della Concezione dei Cappuccini
Najnowsze sondaże
36,2%
18,2%
11,3%
34,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 506
Tapety