Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3716
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Talia kart od Vladislava Erko
Talia kart od Vla..
Publiczna nagana złodziei w Chinach
Publiczna nagana ..
Papier chiński
Papier chiński
Śnieg arbuzowy
Śnieg arbuzowy
Jak pomóc samobójcy?
Jak pomóc samobój..
Ryzykowny zawód -  złodziej!
Ryzykowny zawód -..
Reklamy
Galeria zdjęć
Make-up czyni cuda Niezwykłe schronisko górskie Rihanna przekuła sobie sutek Bo miłość ..ona jest najwazniejsza Śmieszne zdjęcia na dobry humor Ekologiczny dom Mariah Carey  przytyła Mistrzowie kamuflażu Le Truc, restauracja na kółkach Naprawiłem to! Śmieszne i ciekawe zdjęcia Kraina Liliputów Wesele w stylu Harrego Pottera Spiralne schody do nieba spłonęło ponad dwadzieścia samochodów Szok. Pit bull  z pętlą na szyi. Przygody uciekającej rzodkwi Miecz
Najnowsze sondaże
39,0%
18,6%
11,6%
30,8%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 441
Polecamy
Tapety
Water Clock 3D Screensaver Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3. HD-Wallpapers 2560X1600 Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2)