Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4023
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Płonąca panna młoda
Płonąca panna mło..
Runął na ulicy
Runął na ulicy
10 najdroższych obrazów świata
10 najdroższych o..
Kompilacja wypadków rowerowych
Kompilacja wypadk..
Reaggae
Reaggae
Wkręt degustacja wina
Wkręt degustacja ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Koty, które trafiły w dobre ręce Kocie języki Dziwne zdjęcia Mężczyźni też płaczą Tajemnica  życia Kilka ciekawych pomysłów – jak zrobić coś z niczego Mglisty las Zabawne napisy na torcie Zwierzątka z wrodzonymi wadami. Zabawne zdjęcia z policyjnych archiwów Zwierzęta i ich pluszaki Złote rączki Porcelana. Królik wielkanocny Psy i koty Stalowy dom Roberto Bruno Drugie życie płyt winylowych
Najnowsze sondaże
37,6%
18,8%
12,1%
31,5%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 463
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Kompozycja Windows 7 theme Abstract mobile wallpapers Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Fotografie typu rybie oko.