Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3929
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Katastrofa kolejowa w Indiach - 21 osób nie żyje
Katastrofa kolejo..
Zaraz, gdzie ja  zostawiłem samochód?
Zaraz, gdzie ja ..
Śmieszne zdjęcia,foto
Śmieszne zdjęcia,..
Festiwal tatuażu i sztuki zdobienia ciała w Sydney.
Festiwal tatuażu ..
Noce z Horrorem
Noce z Horrorem
Bin Dan. Fotografia na liściu
Bin Dan. Fotograf..
Reklamy
Galeria zdjęć
Naprawiłem to! cz 15 Kotki myją ząbki Hockern! Zabawne miny w jeździe figurowej Makabryczny wypadek Facepalm Labrador, który uwielbia zjadać gumowe zabawkil Sarah Foster przeżyła wypadek dzięki swojemu biustowi Spotkanie kota z pumą T-shirt  dla leniuchów Szczur po wietnamsku Niesamowite kompozycje z zapałek Porcelana od Marii Rubinke Ekstremalne prasowanie w najlepszym wydaniu Usiadła i...zabiła Wnuczka Charliego Chaplina  w Grze o Tron. Prawo natury Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest?
Najnowsze sondaże
38,3%
18,7%
12,1%
30,8%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 454
Polecamy
Tapety
Tapety na telefon ) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Hot Video Wallpapers -01 Kompozycja Gray Zune Western Railway 3D Screensaver HD Wallpapers cz1.