Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3422
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kto rządzi w Afryce.
Kto rządzi w Afry..
Córka Willa Smitha. Willow Camille Reign Smith
Córka Willa Smith..
Kto to jest?
Kto to jest?
Kai Green - utalentowany kulturysta,
Kai Green - utale..
Domowe rozrabiaki
Domowe rozrabiaki
Niezwykle kobiece gorsety
Niezwykle kobiece..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dwie lesbijki  kastrują swojego 11 letniego synka Zamieszkać w wieży ciśnień Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie. Ratowanie jelenia z zamarzniętego wodospadu Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Pieski  na huśtawce Miejsca, które stały się inspiracją dla logo znanych firm Zdjęcia z rosyjskich portali randkowych Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy  Graffiti z martwego miasta Zapraszamy do krainy Fantasy. Floral X-rays,kwiaty w promieniach rentgenowskich Śmieszne i ciekawe zdjęcia Czarno-biale fotografie autorstwa  Niny Leen Zabawne zwierzęta Cukierek z niespodzianką Chiński fast-food Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
18,1%
12,5%
26,3%
43,1%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 392
Polecamy
Tapety
Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Wellwasser Bluescreen Screensaver Animal Wallpapers 1600x1200 Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440