Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4403
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Stringi
Stringi
Top 10 najbardziej wpływowych mafii świata
Top 10 najbardzie..
Popstar Trishii
Popstar Trishii
Zabawne miny w jeździe figurowej
Zabawne miny w je..
Przejście podziemne dla słoni
Przejście podziem..
WTF?
WTF?
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawny miś. Indyjski autobus szkolny Dziewczyna bez twarzy Strajki  studentów w Niemczech Lodowy deszcz 12-letnia staruszka z Południowej Afryki 109 osób zadeptanych na śmierć podczas święta religijnego Z kabiny pilota 11 foto Lekcje nurkowania Papier toaletowy na Prima Aprilis. Narkokrólowa Żywcem zamurowani Grecki Mirage 2000 wyciągnięty z dna morza Tak tańczą mistrzynie tańca na rurze Pan młody zaskoczył gości Papierowy świat Graffiti Park Jurajski Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Najnowsze sondaże
19,0%
12,9%
26,2%
41,9%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 489
Tapety