Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4224
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Rysunki na butelkach po mleku
Rysunki na butelk..
Christofer Gilbert, fotografie
Christofer Gilber..
 Najbardziej odjechane i kreatywne motocyklowe kaski na świecie
Najbardziej odje..
Wjechała na przegląd samochodu
Wjechała na przeg..
Potężny wybuch  gazociągu w Moskwie.
Potężny wybuch g..
Kuriozalny  wypadek na drodze.
Kuriozalny wypad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Mega elastyczny, zakręcony chłopak Szare gołębie zyskały kolor ArcelorMittal Orbit.  Niebo i morze Samomumifikacja. Sokushinbutsu Najcięższy insekt na świecie! Scrapbooking – hobby nie dla leniwych Rzeźby z wraków samochodów, Śmieszne i ciekawe zdjęcia Eksplozja w autobusie. Pięć osób zginęło Naklejki na pupę Piłka nożna w stylu Shaolin Podobają wam się długie paznokcie? River Fleet podziemna rzeka w Londynie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Kalendarz spółki  GeoEye za 2011 Choinka komputerowego geeka Najpiękniejsze zdjęcia koni
Najnowsze sondaże
37,0%
18,4%
11,6%
33,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 484
Polecamy
Tapety
Broń -Tapety na pulpit Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Voyage of Columbus 3D Screensaver Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD) Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Best HD Wallpapers Pack-691