Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4464
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Tańczący z ogniem
Tańczący z ogniem
Bombonierka made in China
Bombonierka made ..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Silikony
Silikony
Zawieszki do samochodu
Zawieszki do samo..
Prawo natury
Prawo natury
Reklamy
Galeria zdjęć
3D obrazy na asfalcie.(Super) Cindy Garcia-Lister. Niesamowita transformacja Duży ładunek Rzeczy zmieniają się mistrzostwa po przejażdżce na biurowych  krzesłach. Hipopotam uratował  gnu  przed krokodylem Polscy żołnierze na placu Czerwonym Maski świata. Ciasto na Halloween Zabawne zwierzęta Modyfikacje ciała Spirala z 270 tys. klocków LEGO Miniaturowe drzewka bonsai Śmieszne i ciekawe zdjęcia Mega pozytywne zdjęcia cz. II Domorosły Robin Hood Dzieciaki-rozrabiaki Skutki katastrofy elektrowni atomowej Fukushima
Najnowsze sondaże
36,6%
18,4%
11,5%
33,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 494
Tapety