Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4509
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   Sat 30-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kiedy brak atrakcji i parku rozrywki.
Kiedy brak atrakc..
Uciekinierzy
Uciekinierzy
Aflastony
Aflastony
Termometr Galileusza
Termometr Galileu..
Zwyrodnialec z Filipin
Zwyrodnialec z Fi..
Mordo Ty Moja!
Mordo Ty Moja!
Reklamy
Galeria zdjęć
Do kogo oni są podobni Festyn blizniaków w Twinsburg. Gwiazdy jako zwierzęta. Cygański ślub Dom na środku  rzeki Yuko Shimizu Zostawili psa husky samego w domu... Konie miały koszmarnie przerośnięte przednie kopyta Niecodzienny wypadek w Brazylii Potworna kontuzja! Współczesny Ku Klux Klan  Powódź w Atlancie  Sierściuch wrócił do domu ze strzałą w w szyje Śniadania dla niejadka Kobieta torreador stratowana przez byka! Sportowe Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Zatrzymał nagiego  kibica.
Najnowsze sondaże
8,2%
25,8%
7,8%
51,2%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1763
Tapety