Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3373
Avatar
Człowiek-Ćma (Mothman)
Dodał: guzik225 »   So 30-04-2011 11:39 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pochodzenie: Jak napisał John Kell w swojej książce, pierwsze spotkania z potworem odnotowano w 1966 roku. Czerwono oka kreatura została nazwana w gazecie "Mothman" (moth - ćma/mol). Programy telewizyjne żarliwie eskalowały to zjawisko przez wiele miesięcy. Przytaczały oszałamiające zdarzenia z udziałem tego potwora, zawierające dziwne opisy, skojarzenia z UFO i spotkania z "Mężczyzną W Czerni". Samo istnienie kreatury nigdy nie była potwierdzone, chociaż sceptycy wyśmiewają sugestie jakoby bestia faktycznie istniała.

Opis: Średnio ok. 2 metrów wysokości, rozpiętość skrzydeł to aż ponad 3 metry. Szara, chropowata skóra. Duże, błyszczące, czerwone hipnotyzujące oczy. Potrafi rozpoczynać lot bez ruszania skrzydłami. Podróżuje nawet do 40 km/h. Lubi odżywiać się psami, ptakami czy wiewiórkami. Uwielbia gonić za samochodami. Gniazda zakłada na niezaludnionych terenach. Przez wielu szkicowany jak opiekuje się swoimi dziećmi. Według niektórych posiada lekkie zdolności kontroli umysłów.

Spotkanie: "Miało kształty jak mężczyzna, lecz dużo większe..." - mówi Roger Scarberry, uważa, że widział potwora na żywo - "Może 180-200 cm wysokości. Miało wielkie skrzydła na plecach. Ale nie miało takich oczu jak mają ludzie... Dwoje wielkich oczu, niczym światła samochodowe. Przez minute stałem jak wryty. Nie mogłem oderwać oczu..."


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Tak w rosyjskim wojsku przechowują amunicję
Tak w rosyjskim w..
Zgadnij, czyja to córka?
Zgadnij, czyja to..
Klamra od Pasa Oddziałów SS
Klamra od Pasa Od..
krwawe porachunki gangsterów
krwawe porachunki..
Kreatywne skarpety
Kreatywne skarpet..
Reklamy
Galeria zdjęć
Narodziny wężyków Dom na kółkach EleMMent PALAZZO Wulkan Super maski na Halloween. Czym zaskoczyła nas Lady Gaga w 2010 Dzień Nauczyciela w Korei Takie rzeczy to tylko w Rosji Olimpiada dla dżentelmenów Robisz to źle! Ciężarówka vs bus Kreatywne reklamy na windzie, w windzie… Wypadek samochodowy Pożar poważnie uszkodził Kreml... w Pskowie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Do czego służy ten przedmiot? Graficzne obrazy wykonane w  3DS Max W Chinach powstaje lalka z twarzą Steva Jobsa Wodospady Islandii
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Kompozycja Gray Zune Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Voyage of Columbus 3D Screensaver Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Tapety na telefon ) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1