Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2203
Avatar
Zjadanie hot-dogów na czas
Dodał: Joda »   Mon 11-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Konkurs w szybkości jedzenia popularnych bułek z parówką w środku ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano go w 1916 r
Joey Chestnut piąty raz z rzędu zwyciężył w zorganizowanych w Nowym Jorku zawodach zjadania hot dogów na czas. Zawody na Coney Island zorganizowano w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W ciągu 10 minut Joy Chestnut pochłonął 62 hot dogi. 27-letni Chestnut Jaws z San Jose w Kalifornii w nagrodę otrzymał 10 tys. dolarów.
W tym roku nie udało mu się pobić rekordu konkurencji także należącego do niego czyli 68 hot dogów zjedzonych w ciągu 10 minut. Na drugim miejscu uplasował się mieszkaniec Chicago Patrick Deep Dish Bertoletti.
Po raz pierwszy z mężczyznami nie rywalizowały kobiety, które startowały w osobnej konkrecji. Wśród pań najlepsza było 44-letnia Sonya Thomas, o przydomku Czarna wdowa, która zjadła 40 hot dogów w 10 minut.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety