Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2238
Avatar
Zjadanie hot-dogów na czas
Dodał: Joda »   Mon 11-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Konkurs w szybkości jedzenia popularnych bułek z parówką w środku ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano go w 1916 r
Joey Chestnut piąty raz z rzędu zwyciężył w zorganizowanych w Nowym Jorku zawodach zjadania hot dogów na czas. Zawody na Coney Island zorganizowano w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W ciągu 10 minut Joy Chestnut pochłonął 62 hot dogi. 27-letni Chestnut Jaws z San Jose w Kalifornii w nagrodę otrzymał 10 tys. dolarów.
W tym roku nie udało mu się pobić rekordu konkurencji także należącego do niego czyli 68 hot dogów zjedzonych w ciągu 10 minut. Na drugim miejscu uplasował się mieszkaniec Chicago Patrick Deep Dish Bertoletti.
Po raz pierwszy z mężczyznami nie rywalizowały kobiety, które startowały w osobnej konkrecji. Wśród pań najlepsza było 44-letnia Sonya Thomas, o przydomku Czarna wdowa, która zjadła 40 hot dogów w 10 minut.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niebezpieczna droga do szkoły
Niebezpieczna dro..
Mega-hamburger
Mega-hamburger
To  były samochody
To były samochod..
Portret wykonany z kuleczek
Portret wykonany ..
Najdziwniejsze wypadki
Najdziwniejsze wy..
Niefortunne lądowanie smiglowca
Niefortunne lądow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bailong najwyższa winda na świecie Przesadziły z silikonem Urodziny masochistki Dała sobie wbić 3200 igieł.Czego to się nie robi dla sławy?! Bałta- Tijmez, święty cmentarz Karaimów Słupy linii wysokiego napięcia  jak dziela sztuki Jamnik, który ważył 35 kg. Protezy oka Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Fabryki cegieł - Afganistan - Kabul Co widzicie na tych zdjęciach? Gwiazdy w kreskówkach Wodorosty Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Więzienie w Sudanie Południowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Michael Douglas Z pupilami w łóżku
Najnowsze sondaże
8,1%
25,8%
7,7%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1845
Tapety