Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2268
Avatar
Zjadanie hot-dogów na czas
Dodał: Joda »   Mon 11-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Konkurs w szybkości jedzenia popularnych bułek z parówką w środku ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano go w 1916 r
Joey Chestnut piąty raz z rzędu zwyciężył w zorganizowanych w Nowym Jorku zawodach zjadania hot dogów na czas. Zawody na Coney Island zorganizowano w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W ciągu 10 minut Joy Chestnut pochłonął 62 hot dogi. 27-letni Chestnut Jaws z San Jose w Kalifornii w nagrodę otrzymał 10 tys. dolarów.
W tym roku nie udało mu się pobić rekordu konkurencji także należącego do niego czyli 68 hot dogów zjedzonych w ciągu 10 minut. Na drugim miejscu uplasował się mieszkaniec Chicago Patrick Deep Dish Bertoletti.
Po raz pierwszy z mężczyznami nie rywalizowały kobiety, które startowały w osobnej konkrecji. Wśród pań najlepsza było 44-letnia Sonya Thomas, o przydomku Czarna wdowa, która zjadła 40 hot dogów w 10 minut.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Cerkiew na 40 metrowej skalie
Cerkiew na 40 met..
Niezwykłe torty weselne.
Niezwykłe torty w..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Bad Romance w wykonaniu On The Rocks
Bad Romance w wyk..
Tygrysica opiekująca się prosiaczkami.
Tygrysica opiekuj..
Ofiara mody, czy własnej głupoty?
Ofiara mody, czy ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przezroczysty kościół w Belgii Przyjaciele. Body art Wszystko nowe jest dobrze zapomniane stare Czekoladowy park w Pekinie. Tornado w USA, nie żyje 10 osób Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Body Art Znaki zodiaku Kobieta za kierownicą Chiński Harley Obrazy malowane światłem Tajemnica  życia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykła stacja benzynowa mniam...mniam Wysypisko sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Japonii Paparazzi. Udomowiony kangur
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety