Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2374
Avatar
Zjadanie hot-dogów na czas
Dodał: Joda »   Mon 11-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Konkurs w szybkości jedzenia popularnych bułek z parówką w środku ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano go w 1916 r
Joey Chestnut piąty raz z rzędu zwyciężył w zorganizowanych w Nowym Jorku zawodach zjadania hot dogów na czas. Zawody na Coney Island zorganizowano w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W ciągu 10 minut Joy Chestnut pochłonął 62 hot dogi. 27-letni Chestnut Jaws z San Jose w Kalifornii w nagrodę otrzymał 10 tys. dolarów.
W tym roku nie udało mu się pobić rekordu konkurencji także należącego do niego czyli 68 hot dogów zjedzonych w ciągu 10 minut. Na drugim miejscu uplasował się mieszkaniec Chicago Patrick Deep Dish Bertoletti.
Po raz pierwszy z mężczyznami nie rywalizowały kobiety, które startowały w osobnej konkrecji. Wśród pań najlepsza było 44-letnia Sonya Thomas, o przydomku Czarna wdowa, która zjadła 40 hot dogów w 10 minut.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mama dla prosiaczka.
Mama dla prosiacz..
Udany żart
Udany żart
Rosyjski tatuaz wiezienny
Rosyjski tatuaz w..
 13-letni tatuś to największy oszust Wielkiej Brytanii!
13-letni tatuś t..
Wino z kokainą...
Wino z kokainą...
Krater Victoria na Marsie
Krater Victoria n..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwne buty Niesamowite podobieństwa. America's  Next Top Model - przepustka do sławy i kariery. Przytulone do sedesu Zabawa dla dużych chłopców Kwas siarkowy oszpecił jej twarz przeszła 100 operacji Obiadek . Niezwykły współpracownik białoruskiego taksówkarza 3D tatuaże Hkarl Jak zrobić Batmobil dla swojego dziecka. Tatuaż zamiast peruki Ciekawe budynki Cenote na Jukatanie Szklana platforma widokowa nad Wielkim Kanionem Żuraw spadł na samochód Wulkaniczne winnice na Lanzarote Przebrali się za pandy
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety