Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2320
Avatar
Zjadanie hot-dogów na czas
Dodał: Joda »   Mon 11-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Konkurs w szybkości jedzenia popularnych bułek z parówką w środku ma długą tradycję. Po raz pierwszy zorganizowano go w 1916 r
Joey Chestnut piąty raz z rzędu zwyciężył w zorganizowanych w Nowym Jorku zawodach zjadania hot dogów na czas. Zawody na Coney Island zorganizowano w ramach obchodów Dnia Niepodległości. W ciągu 10 minut Joy Chestnut pochłonął 62 hot dogi. 27-letni Chestnut Jaws z San Jose w Kalifornii w nagrodę otrzymał 10 tys. dolarów.
W tym roku nie udało mu się pobić rekordu konkurencji także należącego do niego czyli 68 hot dogów zjedzonych w ciągu 10 minut. Na drugim miejscu uplasował się mieszkaniec Chicago Patrick Deep Dish Bertoletti.
Po raz pierwszy z mężczyznami nie rywalizowały kobiety, które startowały w osobnej konkrecji. Wśród pań najlepsza było 44-letnia Sonya Thomas, o przydomku Czarna wdowa, która zjadła 40 hot dogów w 10 minut.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zdarza się nawet w wojsku.
Zdarza się nawet ..
Nazi fun?! WTF
Nazi fun?! WTF
O mało nie zagłodziła siebie i noszonego w łonie dziecka.
O mało nie zagłod..
Rzeczy rozmiarów mikro.
Rzeczy rozmiarów ..
Trzy nastolatki spaliły cztery sklepy
Trzy nastolatki s..
Czwarta wojna światowa
Czwarta wojna świ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Świąteczne Mopsy Kobiety które  akceptują swoje owłosienie Po zabiegu zmniejszenia szczęki Najlepsze podwodne fotografie Indyjski autobus szkolny Nail Art. w Tokio Geniusz z Afryki Drewniane obuwie Luksusowe auta utknęły na przechylonym statku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samochody Jamesa Bonda W Opolu auto przebiło barierki i wpadło do rzeki Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Stop kadr Celebryci bez brwi Zwariowane fryzury. Po raz pierwszy od 80 lat zamarzły  kanały w Wenecji. Ołówkowe arcydzieła
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1872
Tapety