Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 947
Avatar
Zafundowała sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała....
Dodał: Sandra »   Mon 18-01-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
To się nazywa zemsta! Xiaoxiao z chińskiego miasta Zhengzhou w prowincji Henan została porzucona przez swojego chłopaka. Twierdził, że jest za gruba. Po rozstaniu zafundowała więc sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała.... kostkę mydła z własnego tłuszczu. Na swoim profilu na portalu społecznościowym opublikowała informację o swojej słodkiej zemście na swoim byłym chłopaku.
Yang Xiaolei był zbulwersowany całą sytuacją. - Dlaczego oczerniasz mnie w internecie?! Między nami było już wszystko skończone, nie musiałaś iść odsysać sobie tłuszczu i mnie obrzydzać! Czy naprawdę uważasz, że oceniam ludzi tylko po wyglądzie? - napisał w SMS-ie do dziewczyny Yang Xiaolei.

Dziewczyna odpisała krótko: "Powiedziałeś, że jestem gruba. Wierz mi, albo i nie, ale wysyłam całej Twojej rodzinie trochę mydła".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Agent Orange
Agent Orange
Przeberala  dziecko za zbrodniarzy i dyktatorów
Przeberala dziec..
Ghost Rider ale...
Ghost Rider ale....
Casa Batlló – dom  z bajki
Casa Batlló ̵..
Zawaliła się scena podczas koncertu. Pięć osób nie żyje
Zawaliła się scen..
Główna przyczyna śmiertelności wśród motocyklistów.
Główna przyczyna ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ludzkie zoo Spacer po linie bez zabezpieczeń Niezapomniane zdjęcia przed balem maturalnym Iditarod 2011.Wyścig psów zaprzęgowych Stygmatyczka. Teresa Neumann Kobiety z dużymi piersiami Śmiertelny wypadek. Z peugeota została miazga Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Sześcionogi cielak urodził się w Szwajcarii Karnawał w Wenecji 2011 Codzienne zycie sumoków Po prostu zwykły pech 5000 kaczek na spacerze. Koleżanka dla małpiszona Myszki do komputera Absurdy otaczającej nas rzeczywistości po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek
Najnowsze sondaże
35,7%
17,7%
11,3%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 524
Tapety