Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 994
Avatar
Zafundowała sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała....
Dodał: Sandra »   Mon 18-01-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
To się nazywa zemsta! Xiaoxiao z chińskiego miasta Zhengzhou w prowincji Henan została porzucona przez swojego chłopaka. Twierdził, że jest za gruba. Po rozstaniu zafundowała więc sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała.... kostkę mydła z własnego tłuszczu. Na swoim profilu na portalu społecznościowym opublikowała informację o swojej słodkiej zemście na swoim byłym chłopaku.
Yang Xiaolei był zbulwersowany całą sytuacją. - Dlaczego oczerniasz mnie w internecie?! Między nami było już wszystko skończone, nie musiałaś iść odsysać sobie tłuszczu i mnie obrzydzać! Czy naprawdę uważasz, że oceniam ludzi tylko po wyglądzie? - napisał w SMS-ie do dziewczyny Yang Xiaolei.

Dziewczyna odpisała krótko: "Powiedziałeś, że jestem gruba. Wierz mi, albo i nie, ale wysyłam całej Twojej rodzinie trochę mydła".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekskluzywne lalki
Ekskluzywne lalki
Ażurowe opony Wima Delvoyea
Ażurowe opony Wim..
Helm z bekonu na bal przebierańców
Helm z bekonu na ..
Z butelek
Z butelek
Falkirk Wheel diabelski młyn z Falkirk
Falkirk Wheel dia..
Tak wygląda Pac Man w realu.
Tak wygląda Pac M..
Reklamy
Galeria zdjęć
Katastrofa Jaka-42 w Rosji. Zginęła cała drużyna hokejowa Śmieszne i ciekawe zdjęcia Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Pawiany-rabusie Ciekawe, zaskakujące i zabawne zdjęcia Różowy konik polny. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. He Pingping, „ przymierza” buty Przez 51 lat miał w ciele dźwignie przełącznika kierunkowskazu Zabawne zwierzęta. Plaga szarańczy na południu Izraela Koszmarne tatuaże Jak uratowali lamparta. Dzieci filipińskich slumsów Joga  po-naszemu Zgadnij, co on robi? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świat u twych nóg.
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety