Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1056
Avatar
Zafundowała sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała....
Dodał: Sandra »   Mon 18-01-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
To się nazywa zemsta! Xiaoxiao z chińskiego miasta Zhengzhou w prowincji Henan została porzucona przez swojego chłopaka. Twierdził, że jest za gruba. Po rozstaniu zafundowała więc sobie liposukcję, a swojemu byłemu podarowała.... kostkę mydła z własnego tłuszczu. Na swoim profilu na portalu społecznościowym opublikowała informację o swojej słodkiej zemście na swoim byłym chłopaku.
Yang Xiaolei był zbulwersowany całą sytuacją. - Dlaczego oczerniasz mnie w internecie?! Między nami było już wszystko skończone, nie musiałaś iść odsysać sobie tłuszczu i mnie obrzydzać! Czy naprawdę uważasz, że oceniam ludzi tylko po wyglądzie? - napisał w SMS-ie do dziewczyny Yang Xiaolei.

Dziewczyna odpisała krótko: "Powiedziałeś, że jestem gruba. Wierz mi, albo i nie, ale wysyłam całej Twojej rodzinie trochę mydła".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety