Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 3538
Avatar
Wypali kwasem oczy swemu oprawcy
Dodał: lena »   Sat 14-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Punktualnie o godzinie 12 w sobotę w więziennym szpitalu w Teheranie Ameneh Bahrami (31 l.) obleje żrącym kwasem oczy Majida Movahediego (27 l.). Mężczyzna będzie leżał pod narkozą na stole operacyjnym. Straci całkowicie wzrok. Będzie to zgodna z islamskim prawem i wyrokiem sądu zemsta za to, co Majida w 2004 r. uczynił Ameneh.
Kilka lat temu Ameneh była piękną, pogodną studentką. Zakochał się w niej kolega z uczelni Majid, lecz ona praktycznie go nie znała. Kiedy poprzez swoją matkę Majid poprosił Ameneh o rękę, dziewczyna odmówiła.
Zraniony w uczuciach Majid zaczaił się na Ameneh i oblał jej twarz kwasem. Dziewczyna straciła wzrok. Prawe oko ma teraz szklane, lewe zarosła skóra. Jej twarz mimo wielu operacji wygląda strasznie. Kwas uszkodził jej także gardło i niektóre organy wewnętrzne.
Majid trafił do więzienia, sąd nakazał mu zapłacić Ameneh 20 tys. euro odszkodowania. Ale ona nie chciała pieniędzy. Powołała się na starą, uznawaną w prawie islamskim zasadę, oko za oko, ząb za ząb. Przez kilka lat walczyła w sądach o zgodę na oślepienie mężczyzny. I taką zgodę dostała.
Dzisiaj Ameneh w towarzystwie rodziców, brata i dwóch reporterów zjawi się w szpitalu więziennym. Któreś z nich przytrzyma jej rękę, gdy pipetą będzie zapuszczać po 20 kropli do każdego oka swego oprawcy. Kwas przeżre skórę i gałki oczne.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 9
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wykolczykowany Kubańczyk
Wykolczykowany Ku..
Zabawne momenty w koszykówce
Zabawne momenty w..
O włos od śmierci.
O włos od śmierci..
Śnieżny kościół w Mitterfirmiansreut
Śnieżny kościół w..
Kinder jackass
Kinder jackass
Wyludniona Syberia
Wyludniona Syberi..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wizualizacja długu publicznego USA. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Whitby Goth weekend 2014 Plan filmowy Władcy Pierścieni. Pyszności na talerzu ... Kotek ze strzałą w brzuchu. Obrazy z plonących zapałek Wyszła za mąż za robota! WC przyozdobiona 72 tysiącami kryształkami Swarovskiego Statek demoluje molo. Makaka skradła aparat fotograficzny, by zrobić sobie zdjęcia Noski noski Grizzly Śpiwór Takie rzeczy to tylko w Japonii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Akademik w Chinach. Jak zasłonić monitor przed słońcem Bezręka kobieta - profesjonalny fotograf
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety