Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 1547
Avatar
Wszedł na rękach na szczyt Uhuru
Dodał: radek »   Thu 21-06-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Spencer West osiągnął cel, jakiego nie podejmuje się wielu sprawnych ludzi. Brak nóg nie powstrzymał go od zdobycia szczytu Uhuru na wulkanie Kibo (Kilimandżaro). Wspinał się na rękach na wysokość 5895 m n.p.m.!
To nie tylko osobiste osiągnięcie mężczyzny, ale również charytatywna akcja, która przyniosła fundusze zasilające organizację Free the Children.
Spencer West jest człowiekiem niezwykłym urodził się z wadą genetyczną, która pozbawiła go czucia i mocy w obu dolnych kończynach. Stracił nogi jako dziecko, ale jak sam mówi – wcale się tym nie przejął.
Był przekonany, że jest Supermanem i nic nigdy go nie złamie. Tak przynajmniej myślał, kiedy miał pięć lat. Nauczył się chodzić na rękach i stawiać sobie w życiu cele. Przeszedł wiele i jak sam przyznaje, często, głównie z powodu okrucieństwa innych, przeżywał trudne chwile. Nigdy się jednak nie poddał.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Lady Gaga czy Sir Gaga? (11 foto+video)
Lady Gaga czy Sir..
Kaczki zahipnotyzowane przez jojo
Kaczki zahipnotyz..
Jak zrobić czekoladowe pojemniczki na lody
Jak zrobić czekol..
Silikony
Silikony
Michael Douglas
Michael Douglas
 Zaskakująca kreacja Pink
Zaskakująca krea..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lindsay Lohan wybrała się na imprezę ... Ed Port człowiek-słoń Pojazd fana McDonalda  Ferrari Millenio Zabawne zwierzęta Proteiny R2 D2 Festiwal błota w  Korei Południowej. Muzeum Bursztynu w Kaliningradzie Grzyby z miasteczka Beli Plast Wyprodukowano pas cnoty dla psów Lampard nadział się na ogrodzenie Przepis na film doskonały Takie rzeczy to tylko w Rosji Jak nosorożce postępują z intruzami Rysunki wewnątrz strusich jaj Zielone mosty dla zwierząt. Tak tańczą mistrzynie tańca na rurze
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety