Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 33 1539
Avatar
Wenezuelki korzystają z usług chirurgów amatorów
Dodał: Sandra »   Sat 23-11-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Chirurgia plastyczna to w Wenezueli intratny biznes. W rok generuje przychody na poziomie 3 mld dolarów. Wiele kobiet korzysta z usług chirurgów amatorów. Niezadowolone z efektów nielegalnych zabiegów miesiącami czekają na usunięcie substancji, które zostały wstrzyknięte w ich ciała. Zajmuje się tym chirurg dr Daniel Slobodianik. Fotoreporter Carlos Garcia Rawlins odwiedził jego gabinet w Caracas.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety