Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 3251
Avatar
Usunęli piersi chińskiemu rolnikowi (+18)
Dodał: laki »   Fri 06-04-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Chińczyk Guo Feng w poszukiwaniu środka zaradczego odwiedził już wielu lekarzy. Atrybut kobiecości wywrócił jego życie do góry nogami. Wszystko zaczęło się 10 lat temu, kiedy mężczyzna zaczął gwałtownie przybierać na wadze.Rolnik zauważył wówczas, że zaczynają mu rosnąć piersi. Jak sam mówi, z początku nieszczególnie przejął się tym faktem. Z czasem piersi stały się jednak tak duże, że zaczęły mu utrudniać wykonywanie codziennych czynności.Facet był tak zdesperowany, że chciał sam odciąć sobie piersi i zgłosić się do szpitala tylko na opatrzenie ran. Na szczęście lekarze zdołali udzielić mu fachowej pomocy Po latach wyczekiwania i bezskutecznego jeżdżenia od specjalisty do specjalisty wreszcie pozbył się uciążliwego problemu. Lekarze w Pekinie usunęli mu piersi. Guo może w końcu odetchnąć, tylko czy pełną piersią?
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mloda dziewczyna zabita przez tajniakow
Mloda dziewczyna ..
Burza nad Warszawą
Burza nad Warszaw..
Kambodża ubóstwo ludności
Kambodża ubóstwo ..
Maski, wykonane techniką origami
Maski, wykonane t..
Muszle morskie
Muszle morskie
Koleżanka dla małpiszona
Koleżanka dla mał..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lustro wspomnień Skały o kształcie zwierząt Emeryt podpalił dom. Niesamowite rysunki  kredą na asfalcie Ludzie podczas upadku . Kerry Skarbakka Śmieszne fotki dla dorosłych Armwrestling w rumuńskim więzieniu Brutalne oblicze  żeńskiego boksu Yo, Picasso! Autoportrety Pablo Picasso Nowy rekord w limbo skating Włóczędzy w obiektywie Lee Jeffries'a Sexy czarna suknia Nieproszony gość Kompilacja epickich faili Pedicure w metrze Jak ożywić ponure biuro Passage du Gois. Droga znikająca pod wodą WFT . Retro fotografie
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety