Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2712
Avatar
Uma Thurman o mały włos nie upadła z dzieckiem na rękach!
Dodał: Sandra »   Wed 22-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Uma Thurman miała dużo szczęścia. Aktorka, która zaledwie miesiąc temu urodziła córeczkę, wybrała się z nią na spacer. Nagle przed oczami zebranych fotoreporterów pojawiła się straszna scena.Aktorka o mały włos nie upadła z dzieckiem na rękach! Zaplątała się w tkaninę, którą chciał ją osłonić ochroniarz. Na szczęście nic się nie stało!


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Makaka skradła aparat fotograficzny, by zrobić sobie zdjęcia
Makaka skradła ap..
R2 D2
R2 D2
Alternatywny sposób na robienie dzieci
Alternatywny spos..
Niesamowite transformacje
Niesamowite trans..
Siedmiolatkowi wycięli brata z brzucha ‎
Siedmiolatkowi wy..
Mimikra
Mimikra
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i fajne zdjęcia Karykatury  przedstawiające wybory w Rosji Gigantyczne osuwisko w kopalnie miedzi Bingham Canyon Auto zamienione w śmietnik Nowy trend w psiej modzie . WTF? Serce natury Niecodzienny wypadek samochodowy Przeszukali tony śmieci, żeby znaleźć pierścionek Ucieczka z więzienia w hollywoodzkim stylu Druhna na rosyjskim weselu Diamentową czaszkę, jak to jest zrobione. Rękodzieło Artystyczne z Drewna Stare pocztówki na Halloween Kojot vs psy Mistrzostwa Ameryki Południowej w tańcu na rurze Igrzyska azjatyckie Otwarcie gigantycznej imprezy; Gadżety  w stylu Steampunk.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety