Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 17 2046
Inne »
Avatar
Udawała ciężarną żeby przemycić kokainę.
Dodał: Sandra »   Tue 17-09-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
28-letnia Tabitha Leah Ritchie, z Toronto została aresztowana w Kolumbii po tym, jak tamtejsza policji odkryła, że udawała ciążę, by przemycić do Kanady narkotyki.
Kobieta została zatrzymana podczas próby wejścia na pokład samolotu Air Canada, który miał leciał z Bogoty do Toronto. Inspektor służb celnych zauważył, że jej brzuch był wyjątkowo zimny i twardy.
Przy dokonywaniu rewizji osobistej policja odkryła, że Ritchie miała przyklejony taśmami sztuczny brzuch wykonany z lateksu, który miał pozorować ciążę. W nim znajdowały się dwa kilogramy kokainy.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szczęśliwy koniec dla kolumbijskiego motocyklisty
Szczęśliwy koniec..
Remake znanych obrazów
Remake znanych ob..
NIETYPOWE ŚLUBY I WESELA
NIETYPOWE ŚLUBY I..
Kolejna śmieszna reklama z Japonii
Kolejna śmieszna ..
Najgorsze tatuaże
Najgorsze tatuaże
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia 30 fotek
Śmieszne i po pro..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Sześciolatek wyrzutkiem społeczeństwa Skały o kształtach zwierząt i nie tylko Stos starych lalek Barbie jako gigantyczna fala. Hitler – świętym? Arktyczny Surfing Krokodyl chciał pożreć kosiarkę Czy to nowy kanon piękna? Niezwykła przyjaźń! Śmieszne zdjęcia  Saverio Truglia (33 foto) Rzeźba z chleba Absurdy budowlane Obrazy, które wprowadzą twój umysł w zakłopotanie Rodzicem być... Andr the Giant-ósmy cud świata Konkurs na najbardziej niezwykły pocalunek Katastrofa kolejowa na wschodzie Indii Smok z Komodo.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,6%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1877
Tapety