Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5 1177
Avatar
Trzymali Natalię na łańcuchu.
Dodał: Sandra »   Sat 09-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dramat 15-letniej Natalii z Dagestanu (rosyjska republika o autonomicznym statusie). Los był dla niej okrutny. Sprawił, iż "opiekę" nad nią sprawowało dwóch zwyrodniałych mężczyzn, dla których Natalia była siostrzenicą. Znęcali się nad nią słownie i fizycznie. Trzymali ją na łańcuchu, by nie uciekła. Nie mogła nawet chodzić do szkoły. Losem dziecka nikt się nie interesował. Policja dowiedziała się o jej dramacie dopiero wtedy, gdy "opiekunowie" sami zgłosili się na policję z informacją, że Natalia zaginęła...


Natalia przeżyła piekło. Jej krewni, 24-letni Siergiej oraz 27-letni Wiktor, nie tylko nie pozwalali dziewczynie chodzić do szkoły, ale także bili ją i wyzywali. Co jakiś czas nastolatkę przykuwano do ściany. Natalia miała na nogach ślady po żelaznych kajdanach.Pewnego dnia 15-latce udało się uciec. Dziewczynę przygarnęła wówczas mieszkająca nieopodal ciotka. Mężczyźni najpierw próbowali samodzielnie odnaleźć dziecko, ale po pięciu dniach zgłosili się na policję. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć Natalię. Była w fatalnym stanie psychicznym. Rosjanka zagroziła, że popełni samobójstwo, jeśli zostanie zmuszona do powrotu do domu oprawców. Opowiedziała o wszystkim, co przeżyła. Miała sińce na całym ciele.
W mieszkaniu, w którym przetrzymywali ją krewniacy znaleziono miejsce, do którego przyczepiano łańcuch. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie. Natalia na razie przebywa u ciotki.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Casting na klony seksownych tancerek z Pussycat Dolls.
Casting na klony ..
 Nauczycielka pobiła 13-letniego ucznia
Nauczycielka pob..
recepta na kryzys
recepta na kryzys
Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Śmieszne i ciekaw..
Suknie z kwiatów
Suknie z kwiatów
Rekordowe picie piwa
Rekordowe picie p..
Reklamy
Galeria zdjęć
Paris Fashion Week . Dziecięcy pokój marzeń Więcej niż zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rezerwat  Williama Rickettsa Opuszczony szpital Beelitz Heilstatten Tak wyglada skóra po uderzeniu piorunem Demoniczny makeup Nikki Shelley Sleeveface - zabawa z okładkami płyt w Czarodziejskim Świecie Harry'ego Pottera Ciekawe Zdjęcia Samolotów na tle księżyca i słońca Gwiazdy bez brwi Świetlne graffiti Sześciolatek ma 31 palców Zabawne zwierzęta Rysunki dzieci z autyzmem Skalne klasztory Inkermanu Blondynka vs Hummer
Najnowsze sondaże
19,5%
13,2%
26,7%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 517
Tapety