Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5 1314
Avatar
Trzymali Natalię na łańcuchu.
Dodał: Sandra »   Sat 09-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dramat 15-letniej Natalii z Dagestanu (rosyjska republika o autonomicznym statusie). Los był dla niej okrutny. Sprawił, iż "opiekę" nad nią sprawowało dwóch zwyrodniałych mężczyzn, dla których Natalia była siostrzenicą. Znęcali się nad nią słownie i fizycznie. Trzymali ją na łańcuchu, by nie uciekła. Nie mogła nawet chodzić do szkoły. Losem dziecka nikt się nie interesował. Policja dowiedziała się o jej dramacie dopiero wtedy, gdy "opiekunowie" sami zgłosili się na policję z informacją, że Natalia zaginęła...


Natalia przeżyła piekło. Jej krewni, 24-letni Siergiej oraz 27-letni Wiktor, nie tylko nie pozwalali dziewczynie chodzić do szkoły, ale także bili ją i wyzywali. Co jakiś czas nastolatkę przykuwano do ściany. Natalia miała na nogach ślady po żelaznych kajdanach.Pewnego dnia 15-latce udało się uciec. Dziewczynę przygarnęła wówczas mieszkająca nieopodal ciotka. Mężczyźni najpierw próbowali samodzielnie odnaleźć dziecko, ale po pięciu dniach zgłosili się na policję. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć Natalię. Była w fatalnym stanie psychicznym. Rosjanka zagroziła, że popełni samobójstwo, jeśli zostanie zmuszona do powrotu do domu oprawców. Opowiedziała o wszystkim, co przeżyła. Miała sińce na całym ciele.
W mieszkaniu, w którym przetrzymywali ją krewniacy znaleziono miejsce, do którego przyczepiano łańcuch. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie. Natalia na razie przebywa u ciotki.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Taniec delfinów Greg Huglin
Taniec delfinów G..
Miss Internetu 2012.Rosyjskiego Dalekiego Wschodu
Miss Internetu 20..
Rekordowy skok samochodem
Rekordowy skok sa..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Superbohaterowie
Superbohaterowie
poczuj przestrzeń
poczuj przestrzeń
Reklamy
Galeria zdjęć
Drwale z przeszłości Najbardziej zaskakujaca kreacja na koniec roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Co się stało? Hipnotyzujące schody. Właśnie tak wygląda profil mojej siostry  na Facebooku... Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Koty to mistrzowie kamuflażu Naprawiłem to! Dzieciaki-rozrabiaki Ekstremal  4 fotki Espejo De Luna hotel w kształcie statku. Najbardziej niebezpieczna praca świata Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race 2010 Omar Ortiz. Galeria hiperrealistycznych obrazów Kwitnienie łubinu nad jeziorem Tekapo Kreatywna reklama na słupach ogłoszeniowych Hoverbike - latający motor
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety