Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5 1109
Avatar
Trzymali Natalię na łańcuchu.
Dodał: Sandra »   Sat 09-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dramat 15-letniej Natalii z Dagestanu (rosyjska republika o autonomicznym statusie). Los był dla niej okrutny. Sprawił, iż "opiekę" nad nią sprawowało dwóch zwyrodniałych mężczyzn, dla których Natalia była siostrzenicą. Znęcali się nad nią słownie i fizycznie. Trzymali ją na łańcuchu, by nie uciekła. Nie mogła nawet chodzić do szkoły. Losem dziecka nikt się nie interesował. Policja dowiedziała się o jej dramacie dopiero wtedy, gdy "opiekunowie" sami zgłosili się na policję z informacją, że Natalia zaginęła...


Natalia przeżyła piekło. Jej krewni, 24-letni Siergiej oraz 27-letni Wiktor, nie tylko nie pozwalali dziewczynie chodzić do szkoły, ale także bili ją i wyzywali. Co jakiś czas nastolatkę przykuwano do ściany. Natalia miała na nogach ślady po żelaznych kajdanach.Pewnego dnia 15-latce udało się uciec. Dziewczynę przygarnęła wówczas mieszkająca nieopodal ciotka. Mężczyźni najpierw próbowali samodzielnie odnaleźć dziecko, ale po pięciu dniach zgłosili się na policję. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć Natalię. Była w fatalnym stanie psychicznym. Rosjanka zagroziła, że popełni samobójstwo, jeśli zostanie zmuszona do powrotu do domu oprawców. Opowiedziała o wszystkim, co przeżyła. Miała sińce na całym ciele.
W mieszkaniu, w którym przetrzymywali ją krewniacy znaleziono miejsce, do którego przyczepiano łańcuch. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie. Natalia na razie przebywa u ciotki.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Co robią rosyjscy nastolatkowie, gdy się nudzą
Co robią rosyjscy..
Życie dzieci w Chinach
Życie dzieci w Ch..
Naprawiłem to!
Naprawiłem to!
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Zaklinacz żmiję , kwalifikuje egzemplarze do pracy
Zaklinacz żmiję ,..
Obrazki z kolorowego piasku
Obrazki z kolorow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Chiny. Przedszkolanka znęcała się nad dziećmi 44-letnia Lacey Wildd wciąż powiększa piersi Najdłuższy labirynt na świecie, Longleat Hedge Cuda logistyki. Drzewa zamiast płótna Oryginalny PUB Priscilla Russo- krolowa botoksu  T’Spookhuys bar okultystyczny lub dom 1000 duchów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Halloweenowe kreacje dla piesków Po dyskotece w Newcastle Statki do przewozu ładunków wielkogabarytowych Niewidoczny piesek Najbardziej niezwykłe pojazdy klientów mcDonalda Implanty piersi zrujnowały jej życie  Przygotowania do parady roż w Pasadenie Tak mieszka projektant iPoda i iPhone'a. Chiny walczą z wadami postawy u dzieci
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety