Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5 1455
Avatar
Trzymali Natalię na łańcuchu.
Dodał: Sandra »   Sat 09-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dramat 15-letniej Natalii z Dagestanu (rosyjska republika o autonomicznym statusie). Los był dla niej okrutny. Sprawił, iż "opiekę" nad nią sprawowało dwóch zwyrodniałych mężczyzn, dla których Natalia była siostrzenicą. Znęcali się nad nią słownie i fizycznie. Trzymali ją na łańcuchu, by nie uciekła. Nie mogła nawet chodzić do szkoły. Losem dziecka nikt się nie interesował. Policja dowiedziała się o jej dramacie dopiero wtedy, gdy "opiekunowie" sami zgłosili się na policję z informacją, że Natalia zaginęła...


Natalia przeżyła piekło. Jej krewni, 24-letni Siergiej oraz 27-letni Wiktor, nie tylko nie pozwalali dziewczynie chodzić do szkoły, ale także bili ją i wyzywali. Co jakiś czas nastolatkę przykuwano do ściany. Natalia miała na nogach ślady po żelaznych kajdanach.Pewnego dnia 15-latce udało się uciec. Dziewczynę przygarnęła wówczas mieszkająca nieopodal ciotka. Mężczyźni najpierw próbowali samodzielnie odnaleźć dziecko, ale po pięciu dniach zgłosili się na policję. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć Natalię. Była w fatalnym stanie psychicznym. Rosjanka zagroziła, że popełni samobójstwo, jeśli zostanie zmuszona do powrotu do domu oprawców. Opowiedziała o wszystkim, co przeżyła. Miała sińce na całym ciele.
W mieszkaniu, w którym przetrzymywali ją krewniacy znaleziono miejsce, do którego przyczepiano łańcuch. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie. Natalia na razie przebywa u ciotki.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kłusownik zastrzelił wilczycę dla zabawy.Drastyczne foto
Kłusownik zastrze..
Prototyp Shreka
Prototyp Shreka
Dojedziemy, jako tako.
Dojedziemy, jako ..
Brutalny skok
Brutalny skok
Dzieciaki
Dzieciaki
Tiffany Claus - sobowtór Angeliny Jolie
Tiffany Claus - s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Za kulisami kultowych filmów 200 lat niepodległości Meksyku Śmieszne zdjęcia na dobry humor Nieudany make-up. Śmieszne i ciekawe zdjęcia 30. rocznica śmierci Johna Lennona Dziewczyna została ugryziona w ucho przez Pustelnika Brunatnego Olbrzymi brzuch ze zwisającym  fałdem Gdzieś w Chinach Miejskie sceny wykonane  z tektury. Cyberpunkowe rzeźby Stephane Halleux Nogi i hot-dogi Chiński farmer wybudował  siedmiopiętrowy dom z gliny, drewna i cegieł. Pomysły na bałwana Nie wierz własnym oczom! Twórczość chorych psychicznie Impreza się udała Grecki Mirage 2000 wyciągnięty z dna morza
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1878
Tapety