Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 18908
Avatar
Transformacja gwiazdy
Dodał: Lolita »   Thu 26-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pete Burns jest wokalistą zespołu Dead or Alive, kapeli w stylu i z lat 80-tych (założonej w 1980 roku przez Petea). Sławę przyniósł im cover utworu Thats the way (I like it), dzięki któremu poznał ich świat. W swoim dorobku mają również wykonanie utworu Jack and Jill Party w duecie z Pet Shop Boys.
Pete, choć genetycznie jest mężczyzną, na co dzień przybiera raczej formę kobiecą. Sam twierdzi, że nie jest transwestytą, ale po prostu lepiej się czuje w damskiej odzieży. Od lat osiemdziesiątych szokował swoim kobiecym ubiorem, stylizacją i bardzo mocnym makijażem. Dążenie do kobiecości przybrało u niego wręcz maniakalną formę. Wszystkie oszczędności swojego życia wydał na szereg operacji plastycznych, jak sam przyznał w klinikach chirurgii plastycznej spędził aż 18 miesięcy. Rezultaty operacji są dość wątpliwe choć na zdjęciach Pete wygląda dość kobieco, to trafił jednak na listę najbrzydszych osób po operacjach plastycznych
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 15
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żywa biżuteria
Żywa biżuteria
Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka
Niezwykłą umiejęt..
Drzewo przewrócone przez burzę przebiło dach
Drzewo przewrócon..
Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków
Kabul. Oddział Le..
Sztuka malowania ścian
Sztuka malowania ..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziecięce koszmary. Śmieszne zdjęcia Powstawanie tornada Bastei Ryba z ludzkim uzebieniem ! Realne domy inspirowane przez Cartoon Lady Gaga znów szokuje. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Moustafa Ismail.rekordzista świata w kategorii największy biceps Szokująca reklama. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Amelia Fais Harnas, obrazy malowane winem Domek marzeń  na dachu Tajfun Bolaven dociera do wybrzeży Chin Podwodna sypialnia w Aquarium de Paris Gwiazdy i ich dzieci Ogród Bruno. Władze USA i dowództwo NATO chcą zwiększyć ilość kontyngentu wojskowego w Afganistanie.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety