Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 29646
Inne »
Avatar
Tradycyjni Skinheadzi
Dodał: nadezhda »   Wed 17-03-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Subkultura ta występuje niemal we wszystkich krajach Europy (głównie w Rosji i w Niemczech), a także w Japonii, Brazylii, USA , Kanadzie i Francji, przyjmując w tych krajach najróżniejsze formy od nacjonalistycznych, przez neonazistowsko-rasistowskie,wśród których nie brakuje posługujących się jawnie symboliką neonazistowską, a także apolityczne, nawiązujące do korzeni muzyki ska, aż po skrajnie lewicowe.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 44
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nostalgia
Nostalgia
Instalacja z gigantycznych kredek
Instalacja z giga..
Fail na weselu
Fail na weselu
Pigmeje - najmniejsi ludzie świata
Pigmeje - najmnie..
Tutaj mogą się znaleźć twoje zwłoki
Tutaj mogą się zn..
Bliżej Boga . Meteory
Bliżej Boga . Met..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zatankowała i odjechała z wężem w baku Koreańskie dzieci na letnim obozie. Tragiczny pożar w więzieniu w Chile. Szybkowar pod ciśnieniem nie tak łatwo otworzyć Kontrowersyjna rzeźba Jezusa ,Die Harder ,w Londynie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Frankfurcie nad Menem. Domki pod Strzechą Śmieszne fotki dla dorosłych Z dziećmi na demonstracjach Zamarznięte mamuciątko Małe, słodkie surykatki Chantowie- koczownicy rosyjskiej północy Niezwykła przyjaźń! Pijany za kierownicą Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek   Carpe diem! Kierowca auta cudem przeżył
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety