Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1262
Avatar
Trójka przyjaciół 8,5 godziny torturowała 17-latkę.
Dodał: Speed »   Sat 24-10-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Nocna impreza w jednym z mieszkań w Sheffield przerodziła się w coś bardzo złego. W pewnym momencie jeden z domowników zamknął drzwi na klucz i zaczęła się ponad ośmiogodzinna sesja fizycznych i psychicznych tortur nad 17-latką!
Młoda Brytyjka była w domu swojego chłopaka. O drugiej w nocy udała się do znajomych na St James Street, gdzie chciała spędzić noc. Tam jednak spotkało ją coś, co zapewne trwale odbiło się na jej psychice. Trójka przyjaciół w wieku od 20 do 21 najpierw wmawiali swojej młodszej koleżance, że jej chłopak ją zdradza. Gdy ta postawiła się, dwaj 20-latkowie i ich starsza o rok przyjaciółka zaczęli ją bić. Amy Gaines twierdząc, że zna sztuki walki, zaczęła bić 17-latkę. Najpierw w ruch poszły pięści, a następnie łańcuch. Kazali jej zachowywać się jak pies, pluli na nią i wylewali napoje. Co gorsze – cała trójka mając ubaw, nagrywała wszystko telefonami. Te psychiczne i fizyczne tortury trwały ponad osiem godzin. Męczarnie bezbronnej nastolatki prawdopodobnie trwałoby dłużej, gdyby nie to, że do mieszkania weszła kolejna osoba. Ta była namawiana do przyłączenia się do „zabawy”, jednak zamiast tego, zadzwoniła po karetkę.


20-letni Jay Blades spędzi 4,5 roku w zakładzie dla młodocianych przestępców. Jego rówieśnik James Canning 5 lat. Podobnie jak 21-letnia Amy Gaines, która jako jedyna podczas procesu wykazała skruchę i płakała przy ogłaszaniu wyroku.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żywa biżuteria
Żywa biżuteria
Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka
Niezwykłą umiejęt..
Drzewo przewrócone przez burzę przebiło dach
Drzewo przewrócon..
Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków
Kabul. Oddział Le..
Sztuka malowania ścian
Sztuka malowania ..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziecięce koszmary. Śmieszne zdjęcia Powstawanie tornada Bastei Ryba z ludzkim uzebieniem ! Realne domy inspirowane przez Cartoon Lady Gaga znów szokuje. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Moustafa Ismail.rekordzista świata w kategorii największy biceps Szokująca reklama. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Amelia Fais Harnas, obrazy malowane winem Domek marzeń  na dachu Tajfun Bolaven dociera do wybrzeży Chin Podwodna sypialnia w Aquarium de Paris Gwiazdy i ich dzieci Ogród Bruno. Władze USA i dowództwo NATO chcą zwiększyć ilość kontyngentu wojskowego w Afganistanie.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety