Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 8058
Avatar
To była kara za ucieczkę.
Dodał: mirek »   Wed 13-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Niedawno światem wstrząsnął artykuł opublikowany w Time ze zdjęciem młodej Afganki okaleczonej przez męża. 18 - letniej Aishy obcięto nos i uszy. Mąż ukarał ją w ten sposób za to, że uciekła z domu. Aisha uciekła z domu męża, ponieważ była prześladowana przez jego rodzinę. Gdyby została, prawdopodobnie zostałaby zakatowana. Dziewczynę złapano i doprowadzono przed oblicze talibskiego trybunału. Wyrok sędziów wykonał osobiście mąż Aishy. Podtrzymywanej przez szwagra dziewczynie obciął nos i małżowiny uszne. To była kara za ucieczkę. Aisha jest już w USA, gdzie przejdzie szereg operacji plastycznych, jest szansa na rekonstrukcję jej twarzy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 13
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Obrazy malowane światłem
Obrazy malowane ś..
Głupota ludzka czasami nie zna granic
Głupota ludzka cz..
Tatuaż fana  gier komputerowych
Tatuaż fana gier..
Po kilkunastu operacjach plastycznych
Po kilkunastu ope..
Kanony piękna kobiety na przełomie XIX i XX wieku.
Kanony piękna kob..
99 słów na określenie piersi
99 słów na określ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wiocha.ru Przyjaciele Chińscy żebracy Śmieszne i ciekawe zdjęcia Klienci Wal-Mart. Zabawne zwierzęta. Dzieci zombie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Reklama na autobusach Produkcja implantów piersi Dziwne dekoracje ogrodowe Małe módliszki Zabawny photoshop Co teraz? Niesamowicie realistyczne rzeźby z drewna. Najdłuższe włosy świata Mały domek na prerii. Zamaskowany przed Indianami Przejazd zamknięty
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety