Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1957
Avatar
Ten dom kupuje Justin Bieber.
Dodał: mamba »   Pt 30-03-2012 13:26 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Justin Bieber chce kupić kolejny dom w Calabasas koło Los Angeles. Na razie negocjuje cenę z obecnym właścicielem.Cała posiadłość jest urządzona w hiszpańskim stylu. Posiada sześc sypialni, odkryty basen, spa, dom dla gości i prywatne kino.
Zobaczcie zdjęcia domu, który kupuje Justin Bieber...


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mistrz parkowania.
Mistrz parkowania..
Nie opanował samochodu
Nie opanował samo..
Śmieszne zdjęcia,foto
Śmieszne zdjęcia,..
Reklama toyoty
Reklama toyoty
Zdjęcia pijaków, ochlanych ludzi
Zdjęcia pijaków, ..
„Żywe” portrety
„Żywe”..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ostatni zabieg się nie powiódł. Meagan Duhamel złamała partnerowi nos Więzienie w Austrii. Niania Czarny Piątek w USA Paris Hilton wykonuje prace społeczne w Los Angeles Posłanie do Google Maps Dramat piesków Ciekawe Fryzury Sportowców Międzynarodowe Targi Gier i Zabawek w Hong Kongu Pop-up książka o fobiach Lifehacki dla leniwych Jack Russell terrier z serduszkiem Świat oczami zwierząt Chciał przepłynąć morze Najdziwniejsza para na świecie Chad Wys. Sztuka, czy kicz? Szare gołębie zyskały kolor
Najnowsze sondaże
39,2%
18,8%
11,7%
30,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 436
Polecamy
Tapety
Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD) Voyage of Columbus 3D Screensaver Tapety na telefon ) Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)