Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2146
Avatar
Ten dom kupuje Justin Bieber.
Dodał: mamba »   Pt 30-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Justin Bieber chce kupić kolejny dom w Calabasas koło Los Angeles. Na razie negocjuje cenę z obecnym właścicielem.Cała posiadłość jest urządzona w hiszpańskim stylu. Posiada sześc sypialni, odkryty basen, spa, dom dla gości i prywatne kino.
Zobaczcie zdjęcia domu, który kupuje Justin Bieber...


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zagadka dnia. Do czego może służyć ten przedmiot ?
Zagadka dnia. Do ..
Takie rzeczy to tylko w Rosji
Takie rzeczy to t..
pelikan kanibal
pelikan kanibal
Kto rządzi w lwim stadzie?
Kto rządzi w lwim..
Obrazy ze sznurówek
Obrazy ze sznurów..
Obrus  z pajęczyny
Obrus z pajęczyn..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Papuga straciła pióra w wyniku stresu. Dziś Światowy Dzień Pluszowego Misia!  Zabawne zwierzęta. Buty w, których nie da się chodzić Jak wygląda ugryzienie pająka? Żebrzące niedźwiedzie Audi R8 vs traktor Charakteryzacja do filmów Wypadki z udziałem ciężarówek i nie tylko. Ale jaja Niesamowicie realistyczna rzeźba Mister J Kolekcjoner gniazd Dziewczynka ma zupełnie nową twarz W Hondurasie policjantów nie lubią Efekty specjalne Hollywoodu (30 foto) Śmieszne i ciekawe zdjęcia Biurowe żarty Poradnik dla złośliwych
Najnowsze sondaże
8,0%
26,2%
7,9%
50,9%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1642
Polecamy
null
Tapety
Tapety Animowane DrScene HD - 07.2012 do  Windows 7,Vista Voyage of Columbus 3D Screensaver Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3.