Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 21 1039
Avatar
Takiego domu jeszcze nie widzieliście!
Dodał: Sandra »   Mon 19-01-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Organic Modern Estate to wyjątkowy dom zaprojektowany przez amerykańskiego architekta Kendricka Bangs Kelogga. W duecie z projektantem wnętrz Johnem Vugrinem stworzyli oni jedyną w swoim rodzaju rezydencję, która tworzy idealną całość z otaczającym ją pustynnym krajobrazem. We wnętrzu 430-metrowego domu znalazły się 3 sypialnie, 3 łazienki oraz przestronna, otwarta cześć dzienna.
Warto zapłacić 3 mln dolarów, aby się tu wprowadzić? Tyle kosztuje ten pustynny dom, który został wystawiony aktualnie na sprzedaż przez agencję TKK Represents.
Rezydencję znajduje się w samym sercu pustyni amerykańskiego parku narodowego Joshua Tree w Kalifornii.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kłusownik zastrzelił wilczycę dla zabawy.Drastyczne foto
Kłusownik zastrze..
Prototyp Shreka
Prototyp Shreka
Dojedziemy, jako tako.
Dojedziemy, jako ..
Brutalny skok
Brutalny skok
Dzieciaki
Dzieciaki
Tiffany Claus - sobowtór Angeliny Jolie
Tiffany Claus - s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne zwierzęta Tańczący z ogniem Obojnak w TOP MODEL na TVN Seksowne męskie stringi 90 letnia blogerka Ilona Royce-Smitkin Kartkówki, sprawdziany... D Upadki modelek Głód w Korei Północnej Kotki myją ząbki Parówki w cieście po japońsku Kobieta z największymi biodrami na świecie Najbardziej wpływowe kobiety świata Cenzura w sztuce Reborn Baby Dolls- niezwykle realistyczne lalki Dziecięcy pokój marzeń Dom na rowerze Metamorfoza z poczwarki w motyla To nie photoshop.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,3%
40,2%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 525
Tapety