Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 3925
Avatar
Super samochód Koenigsegg Agera
Dodał: sagan »   Sun 28-02-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Koenigsegg należy do elitarnego grona producentów najszybszych samochodów na świecie.
Na salonie samochodowym w Genewie szwedzka marka zaprezentuje supersportową Agerę. Potężny, 4,7-litrowy motor V8 potrafi osiągnąć 910 KM mocy (przy 6850 obr./min.) i 1100 Nm momentu obrotowego (przy 5100 obr./min.). Agera przyspiesza do 100 km/h w 3,1 sekundy, natomiast do 200 km/h - w 8,9 sekundy. Prędkość maksymalna to ponad 390 km/h.

Konstrukcja nadwozia wykonana z włókna węglowego. Podwozie wzmocnione podzespoły aluminiowe oraz regulowane zawieszenie.
Jak informuje serwis GTSpirit, Koenigsegg produkować będzie 16 - 20 egzemplarzy Agery rocznie. Póki co nie wiemy, ile będzie trzeba zapłacić za szwedzkie auto.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Agent Orange
Agent Orange
Przeberala  dziecko za zbrodniarzy i dyktatorów
Przeberala dziec..
Ghost Rider ale...
Ghost Rider ale....
Casa Batlló – dom  z bajki
Casa Batlló ̵..
Zawaliła się scena podczas koncertu. Pięć osób nie żyje
Zawaliła się scen..
Główna przyczyna śmiertelności wśród motocyklistów.
Główna przyczyna ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ludzkie zoo Spacer po linie bez zabezpieczeń Niezapomniane zdjęcia przed balem maturalnym Iditarod 2011.Wyścig psów zaprzęgowych Stygmatyczka. Teresa Neumann Kobiety z dużymi piersiami Śmiertelny wypadek. Z peugeota została miazga Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Sześcionogi cielak urodził się w Szwajcarii Karnawał w Wenecji 2011 Codzienne zycie sumoków Po prostu zwykły pech 5000 kaczek na spacerze. Koleżanka dla małpiszona Myszki do komputera Absurdy otaczającej nas rzeczywistości po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1853
Tapety