Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 10 5066
Avatar
Suka Hania urodziła 17 piesków.
Dodał: Sandra »   Thu 17-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Hania ma 4,5 roku i jest utytułowanym czempionem. Od lat wygrywa liczne wystawy. To była jej pierwsza ciąża, więc jej właścicielka, Gabriela Kubalska (29 l.) dbała o swą pupilkę jak tylko mogła. Już miesiąc temu USG wykazało ciążę mnogą, ale nikt się nie miał jeszcze pojęcia, ile maluchów nosi w sobie suczka. Kiedy w zeszły poniedziałek, w dniu porodu, zrobiono rentgen, wszyscy byli w szoku. Okazało się, że szczeniaczków będzie ponad 15! Jednak prawdziwy szok nastąpił w dzień porodu. Osiem piesków i dziewięć suczek, wszystkie piękne i zdrowe, a co najbardziej cieszy panią Gabrielę, przeżyły pierwsze 48 godzin, które są dla maluchów najtrudniejsze.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 10
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Straszne zdjęcie
Straszne zdjęcie
Toyota Camry na złom
Toyota Camry na z..
Cud przyrody - Narodziny delfina
Cud przyrody - Na..
Fotobomby cz. 20
Fotobomby cz. 20
Śmiertelnie niebezpieczna kobieta
Śmiertelnie niebe..
Legendarna seksbomba, Brigitte Bardot, kończy 77 lat.
Legendarna seksbo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Położyłi asfalt i... Niezwykły sposób powitania wiosny. Myślę o Malediwach Park Narodowy Jezior Plitwickich Madonna przed i po retuszu Photoshop. Dzieciaki i jedzenie Okropni/ nieodpowiedzialni  rodzice Absurdy otaczającej nas rzeczywistości Park miniatur Mała złodziejka Co się stanie jeśli każesz dorosłemu pokolorować kolorowankę? Dramat piesków Przypadkowo powiesił się podczas odgrywania roli Judasza Śmieszne i ciekawe zdjęcia Peng Shulin znów może chodzić Psy i koty Przyznanie praw transseksualistom w Indiach Park epoki mechanicznej
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety