Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 3090
Avatar
Sleep Box - Mini Hotel na lotnisku .
Dodał: Barbara »   Wed 20-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Przysypiasz na lotnisku ze zmęczenia? Utnij sobie drzemkę w specjalnej kabinie...Długie podróże samolotami,ciągnące się w nieskończoność godziny oczekiwania na przeloty, a wskutek tego zmęczenie oraz niedostateczna ilość potrzebnego snu i odpoczynku dają się we znaki wszystkim podróżującym, zmęczenie dopada każdego. Specjalne kabiny Sleep Box, które miałyby stanąć na dużych lotniskach mogłyby okazać się ratunkiem dla przemęczonych, niewyspanych podróżników.Te stosunkowo niewielkie, aczkolwiek bardzo przydatne kabiny, o powierzchni 3.75 m2 każda, są pomysłem dwóch rosyjskich projektantów z Arch Group, Goryainova A. and Krymova M. W każdej z nich znajdzie się oczywiście miejsce na łóżko (2 x 0.6 m) z systemem automatycznej zmiany pościeli. Nie musimy się zatem obawiać, że będzie ona nieświeża czy zaplamiona, używana wcześniej przez kogoś innego.Oczywiście nie ma nic za darmo i takie budki z pewnością nie mogłyby być wolno stojące - można je wynająć na okres od 15 minut do kilkunastu godzin (nie wiadomo na razie nic na temat cennika). W zamian za to otrzymamy miejsce, w którym możemy całkiem komfortowo odpocząć i zrelaksować się przed kolejnym lotem.By użytkownik czuł się jak w domu, projektanci wyposażyli ta kabinę w odpowiedni system wentylacyjny, specjalne dzwonki-budziki, wbudowany w ścianę telewizor LCD, Wi-Fi oraz gniazdka sieciowe gdybyśmy chcieli podłączyć laptopa bądź podładować telefon. Czym by to nie było, zawsze będzie lepsze od przysypiania na niewygodnym krześle.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
''Domy '' Gwiazd
''Domy '' Gwiazd
Krokodyl wywołał panikę na pokładzie samolotu. Zginęło 20 osób.
Krokodyl wywołał ..
Szaurma show w miasteczku  Lazorewskoje - Rosja
Szaurma show w mi..
Najlepsze Biura
Najlepsze Biura
Straszne lalki
Straszne lalki
Billboardy, których trudno nie zauważyć
Billboardy, który..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nietypowe obrazy z zszywek Seksowne czekoladki Pomysł na  stare pianino Szczyt chamstwa. Atak klonów Kreatywne torby na zakupy. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Spacer po ostrzu noża Fotobomby cz. 34 Niedźwiedź grizzly kontra Toyota Mallakhamb. Przerażająca rzeźba z dyni Raya Villafane Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Fajne pomysły na papier toaletowy Na nowych koszulkach reprezentacji Polski nie ma orzełka Marcos Minuchin. Sekretne życie zabawek. Czy poddałabyś się operacji wydłużania nóg? Wielki Budda z Leshan
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety