Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 3125
Avatar
Sleep Box - Mini Hotel na lotnisku .
Dodał: Barbara »   Wed 20-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Przysypiasz na lotnisku ze zmęczenia? Utnij sobie drzemkę w specjalnej kabinie...Długie podróże samolotami,ciągnące się w nieskończoność godziny oczekiwania na przeloty, a wskutek tego zmęczenie oraz niedostateczna ilość potrzebnego snu i odpoczynku dają się we znaki wszystkim podróżującym, zmęczenie dopada każdego. Specjalne kabiny Sleep Box, które miałyby stanąć na dużych lotniskach mogłyby okazać się ratunkiem dla przemęczonych, niewyspanych podróżników.Te stosunkowo niewielkie, aczkolwiek bardzo przydatne kabiny, o powierzchni 3.75 m2 każda, są pomysłem dwóch rosyjskich projektantów z Arch Group, Goryainova A. and Krymova M. W każdej z nich znajdzie się oczywiście miejsce na łóżko (2 x 0.6 m) z systemem automatycznej zmiany pościeli. Nie musimy się zatem obawiać, że będzie ona nieświeża czy zaplamiona, używana wcześniej przez kogoś innego.Oczywiście nie ma nic za darmo i takie budki z pewnością nie mogłyby być wolno stojące - można je wynająć na okres od 15 minut do kilkunastu godzin (nie wiadomo na razie nic na temat cennika). W zamian za to otrzymamy miejsce, w którym możemy całkiem komfortowo odpocząć i zrelaksować się przed kolejnym lotem.By użytkownik czuł się jak w domu, projektanci wyposażyli ta kabinę w odpowiedni system wentylacyjny, specjalne dzwonki-budziki, wbudowany w ścianę telewizor LCD, Wi-Fi oraz gniazdka sieciowe gdybyśmy chcieli podłączyć laptopa bądź podładować telefon. Czym by to nie było, zawsze będzie lepsze od przysypiania na niewygodnym krześle.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Piękne miejsce w Chinach
Piękne miejsce w ..
Jak się kładzie asfalt w Rosji
Jak się kładzie a..
Snow Comedy
Snow Comedy
Ryba po sinciangsku
Ryba po sinciangs..
Do kogo oni są podobni
Do kogo oni są po..
Bohater ratuje samochód!
Bohater ratuje sa..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Ciężarna sunia Betty i jej nienarodzone szczeniaki zostały uratowane. Przerośnięte wybryki natury Jak to widzę ja i jak to widzi mój kot. Do kogo oni są podobni Tygodniowe wyżywienie w różnych państwach. Hipopotam vs lwy. Ochrona przeciwpowodziowa w Austrii Victoria Beckham zrobiła coś szokującego… posikała się! Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Zombie Land. Tham Ta Pan Suczka uratowała swoje szczeniaki z płonącego budynku To nie to co myślisz! Nago na koniu ulicami Santiago. Parking Uniwersytetu w Dubaju. Miniatury do Apokalipsy Techniki kamuflażu. Chiński chłopiec czeka na operację czaszki
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1878
Tapety