Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 3067
Avatar
Sleep Box - Mini Hotel na lotnisku .
Dodał: Barbara »   Wed 20-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Przysypiasz na lotnisku ze zmęczenia? Utnij sobie drzemkę w specjalnej kabinie...Długie podróże samolotami,ciągnące się w nieskończoność godziny oczekiwania na przeloty, a wskutek tego zmęczenie oraz niedostateczna ilość potrzebnego snu i odpoczynku dają się we znaki wszystkim podróżującym, zmęczenie dopada każdego. Specjalne kabiny Sleep Box, które miałyby stanąć na dużych lotniskach mogłyby okazać się ratunkiem dla przemęczonych, niewyspanych podróżników.Te stosunkowo niewielkie, aczkolwiek bardzo przydatne kabiny, o powierzchni 3.75 m2 każda, są pomysłem dwóch rosyjskich projektantów z Arch Group, Goryainova A. and Krymova M. W każdej z nich znajdzie się oczywiście miejsce na łóżko (2 x 0.6 m) z systemem automatycznej zmiany pościeli. Nie musimy się zatem obawiać, że będzie ona nieświeża czy zaplamiona, używana wcześniej przez kogoś innego.Oczywiście nie ma nic za darmo i takie budki z pewnością nie mogłyby być wolno stojące - można je wynająć na okres od 15 minut do kilkunastu godzin (nie wiadomo na razie nic na temat cennika). W zamian za to otrzymamy miejsce, w którym możemy całkiem komfortowo odpocząć i zrelaksować się przed kolejnym lotem.By użytkownik czuł się jak w domu, projektanci wyposażyli ta kabinę w odpowiedni system wentylacyjny, specjalne dzwonki-budziki, wbudowany w ścianę telewizor LCD, Wi-Fi oraz gniazdka sieciowe gdybyśmy chcieli podłączyć laptopa bądź podładować telefon. Czym by to nie było, zawsze będzie lepsze od przysypiania na niewygodnym krześle.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Aqua Expeditions 5- gwiazdkowy pływający hotel
Aqua Expeditions ..
Najbrzydsze maskotki w historii sportu
Najbrzydsze masko..
Wojna w obiektywie .
Wojna w obiektywi..
Zemsta  kochanka
Zemsta kochanka
Lady Gaga czy Sir Gaga? (11 foto+video)
Lady Gaga czy Sir..
Kapitalizm, moja miłość
Kapitalizm, moja ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Powiekszył sobie otoczkę piersi Campanile di San Marco Śmieszne i ciekawe zdjęcia Gwiazdy z policyjnych kartotek Głupi i niebezpieczny żart. Zombie w San Antonio Portret z 5500 zołnierzyków  Mama Sylvestra Stallonea na premierze Niezniszczalni 2 Garnitur z 460 tys. żywych pszczół Największy patyczak świata Życie na wysypisku Ważyła ponad pół tony.Udało jej się zrzucić ponad 350kg Gwiazdy i ich dzieci cz.II Dziewczyny w stylu steampunk. Co można zrobić ze zwykłego tamponu Claire Nouvian. Otchłanie Zabawne torebki. Wypadki z udziałem ciężkich pojazdów
Najnowsze sondaże
8,2%
25,9%
7,7%
51,3%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1852
Tapety