Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 3457
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 11:58 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Biegnący   prosiaczek
Biegnący prosia..
To będzie wyjątkowo ostra zima.
To będzie wyjątko..
ACTA idzie do kosza.
ACTA idzie do kos..
Bacha posh, tymczasowa zmiana płci w Afganiatanie.
Bacha posh, tymcz..
Statki wyrzucone na ląd
Statki wyrzucone ..
Zobacz najgorsze tatuaże świata.
Zobacz najgorsze ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Kolejka górska Takabisha w Japonii Pamiętacie to? Brzydale swiata Pies - najlepszy przyjaciel człowieka Lalki voodoo Gorzki smak czekolady Wiocha.ru Akwarium w piwnicy Halloweenowe kreacje dla piesków  Nie parkuj obok kontenera na śmieci Anamorficzne obrazy gwiazdy i ich rodzice Niebezpieczny sport Potok lawy z hawajskiego wulkanu Kilauea niszczy domy Starszy Pan zaatakowany przez gang Ognista tęcza Kotobrody Ich pierwszy w życiu śnieg
Najnowsze sondaże
27,3%
54,5%
9,1%
Janusz Ryszard Korwin-Mikke
Paweł Piotr Kukiz
Bronisław Maria Komorowski
Magdalena Agnieszka Ogórek
Andrzej Sebastian Duda
Janusza Palikota
Total votes: 22
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 Tropical Fish 3D Screensaver Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Tapety Continents - Kontynenty Western Railway 3D Screensaver Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2)