Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 20 1859
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 11:58 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Powódż w Bangkoku
Powódż w Bangkoku
Zabawa dla dużych chłopców
Zabawa dla dużych..
odpoczne
odpoczne
 Zdjęcia z Google Street View z Brazylii
Zdjęcia z Google..
El Colacho Skoki przez niemowlaków
El Colacho Skoki ..
Sposób zerwać z dziewczyną
Sposób zerwać z d..
Reklamy
Galeria zdjęć
Protezy oka Państwo niemieckie w okresie dyktatury Adolfa Hitlera. Dzieci grają w chowanego Automat na bilety nie działa. RC Bridges zaklinacz bizonów Koktajl dla twardzieli Śmieszne miny w sporcie  Odjechana kreacja Lady GaGi w Tokio Niezwykłe i zabawne ilustracje Denisa Zilbera Elena De Angelis miała welon o długości prawie trzech kilometrów Wiad Rover Niesamowita, wspaniała kobieta Kotek  Mad Eye Wpadki z Photoshopem Jak wyróżnić się z tłumu Świętych Mikołajów Zgadnij co to jest? Porcelanowe kung fu Wielowarstwowe obrazy
Najnowsze sondaże
41,8%
19,3%
12,2%
26,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 378
Polecamy
Tapety
Diably,Diablice i inne demony  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD)