Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 2214
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 11:58 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szarlatan deptał po gardłach maluchom
Szarlatan deptał ..
Niezwykłe tatuaże.
Niezwykłe tatuaże..
10 000 pocisków kontra Porsche 911
10 000 pocisków k..
Wacken Open Air 2009
Wacken Open Air 2..
Ma marzenie. Chce być najcięższą kobietą na świecie
Ma marzenie. Chce..
Tropical Fish 3D Screensaver
Tropical Fish 3D ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Krowa w basenie. Makijaż w stylu zombie Święta Święta One mają czym oddychać. Pies Adolf Więzienie w Salwadorze Morze zmieniło kolor na zielony Najdziwniejsze rzeźby świata. Awantura w królewskiej rodzinie Bez reklamy urodzone w 2008 Fajki z pianki morskiej meerschaum Masowe ćwiczenie jogi na nowojorskim Times Square Fotografii w ruchu. Afgańscy policjanci Ostrokątny dom On the Corner Niepowtarzalny smak Co to jest???
Najnowsze sondaże
40,8%
19,2%
11,9%
28,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 395
Polecamy
Tapety
Kompozycja systemu Azenis2 Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) HD Wallpapers cz2. Tapety 3D HD - High Definition Forces of Nature tapety 1600X1200 (20 foto) Tapety HD  - Piękne  zakątki świata