Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 2425
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 11:58 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
W sercu afrykańskiej nocy.
W sercu afrykańsk..
Graffiti z drutów.
Graffiti z drutów..
Kartaczownica Gatlinga, Co ona potrafi?
Kartaczownica Gat..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Niezwykły obraz 3D
Niezwykły obraz 3..
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest?
Zagadka dnia. Zga..
Reklamy
Galeria zdjęć
Książka o... dupach Ośmiornica Paul nie żyje Messiemu przystawiono karabin do głowy podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej Autostopem do pracy Ciężarówka utknęła w zapadlisku Tak się robi sztuczną kapustę W  muzeum figur woskowych Takie rzeczy to tylko w Rosji Witajcie w piekle Zabawne zwierzęta Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Porzucony statek turystyczny na 2000 osób za darmo ! Muzeum Sherlocka Holmesa, Londyn. Zapora wodna  Mauvoisin w Szwajcarii Koreański aquapark Nurek-hydraulik Policyjne auta świata Kosmici z rosyjskich portali społecznościowych
Najnowsze sondaże
8,1%
27,2%
8,4%
49,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1413
Polecamy
Tapety
Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3. Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Broń -Tapety na pulpit Diably,Diablice i inne demony Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto)