Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 3732
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Steampunkowe  Nintendo
Steampunkowe Nin..
Wystawa Tima Burtona w MOMA
Wystawa Tima Burt..
Jak prezydent Obama podpisał ważny dokument
Jak prezydent Oba..
Pręt przebił mu twarz na wylot. Przeżył
Pręt przebił mu t..
Rajd Dakar 2010
Rajd Dakar 2010
Wyspa lalek w Meksyku
Wyspa lalek w Mek..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabiegi kosmetyczne sprzed 100 lat Dom z odpadów budowlanych Niezwykłe mydło w kształcie... Ekstremalną podróż Koleją Transsyberyjską Stonehenge. Świętowanie najkrótszego dnia w roku Mark Tipple Ceramika artystyczna Trzeba wierzyć w siebie. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Cenzura w sporcie Co jest nie tak z tymi aukcjami? Fotografie z charyzmą Zbrodnie króla Belgów w Kongo Bardzo dziwna kompilacja Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Zwierzaki-Rozrabiaki Baby Gaga. Lody z kobiecego mleka! Siła natury kontra odpady cywilizacji
Najnowsze sondaże
37,9%
19,0%
12,0%
31,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 459
Polecamy
Tapety
Hot Video Wallpapers -01 Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Beaches Wallpapers Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Tapety na pulpit HD - kolej Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3.