Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 4772
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Tue 13-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nowe życie
Nowe życie
Mama jeż i małe jeżyki
Mama jeż i małe j..
Niesamowity taniec godowy!
Niesamowity tanie..
Wolne żarty w pracy
Wolne żarty w pra..
Włochate schody
Włochate schody
Nowy pojazd policji.
Nowy pojazd polic..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
 Ślubna suknia z piór pawia. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Laski z festiwalu Sturgis Buffalo Chip Korzystają z okazji. Talia kart od Vladislava Erko Papier toaletowy EKSTREMALNE... Samomumifikacja. Sokushinbutsu Jak nocują alpinisci? Psychodeliczny dizajn Śmieszne i ciekawe zdjęcia Fantastyczny Dom w Japonii Tęczowy Parasol Krowa w basenie. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dziwni ludzie Mega hamburger na urodziny przyjaciela. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
Najnowsze sondaże
37,1%
18,4%
11,6%
32,9%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 483
Polecamy
null
Tapety
Western Railway 3D Screensaver Kompozycja Gray Zune Kompozycja Black Kice Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Forces of Nature tapety 1600X1200 (20 foto)