Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 2196
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 11:58 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Muzeum Kałasznikowa.
Muzeum Kałaszniko..
Kompozycja Gray Zune
Kompozycja Gray Z..
Wykwintny produkt spożywczy
Wykwintny produkt..
Sztokholmskie metro, najdłuższą wystawą sztuki
Sztokholmskie met..
Lustro wspomnień
Lustro wspomnień
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Reklamy
Galeria zdjęć
A ty tak potrafisz? Photoshop FAIL Widoczne wpadki Grafików Zhu Songhua najseksowniejsza nauczycielka w Chinach. Muzeum penisów  Znajdź Dziecko Niespodziewany gość Czy wiesz że... Boda-boda Niedźwiedzica z młodymi  i tygrys. Łapki w gipsie Płyta główna zamiast płótna Śnieżne potwory Japonii Wypalane portrety Cuda logistyki. Najzabawniejsze zdjęcia mini świnek Zabawne ujęcia z życia zakonnic Młoda Gwen Stefani i chłopaki z No Doubt. Tuning po japońsku .
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Theme XPack Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Wampirzyce Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers