Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 23 4031
Avatar
Skutki uboczne po tunelach
Dodał: Sandra »   Wt 13-11-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Tunele są to rozszerzone otwory w różnych miejscach ciała (najczęściej w małżowinie usznej). Ich wielkość waha się już od 1,6 mm do w zasadzie nieograniczonych rozmiarów.
Tunel można wykonać operacyjnie polega to na wycięciu określonego miejsca na ciele, w którym umieszcza się tunel, lub przez rozpychanie specjalnymi rozpychaczami, bądź wkładanie coraz większych kolczyków. Często, na skutek braku higieny bądź obniżonej odporności organizmu, przekłucia tego typu nie przyjmują się w organizmie, powodując trudno gojące się rany lub trudne do usunięcia narośle, tzw. blow-outy.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ostatnie chwile przed zderzeniem
Ostatnie chwile p..
Zabawne zdjęcia z rzeżbami
Zabawne zdjęcia z..
Mieszkają w wulkanie
Mieszkają w wulka..
Imitator elektrogitary
Imitator elektrog..
Zewnętrzny HDD Made in China
Zewnętrzny HDD Ma..
Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Śmieszne i ciekaw..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Sztuczna deformacja czaszki. Pod palmą Szkielet i zmumifikowane zwłoki na Pico de Orizaba Co się stało Russellowi Crowe? Fotomanipulacje bez Photoshopa Sobowtóry postaci z bajek Dom w nieużywanym silosie rakietowym Na planie filmowym kultowych horrorów Najdziwniejsze spustowe rury na świecie Kolorowa pajęczyna Góry w Chinach będące prototypem krajobrazu w filmie Avatar Pogrzeb kaszalota Lastel Hotel dla zmarłych Najstraszniejszy dom strachów na świecie. Fotograf Jean-Paul Goude Zdjęcia  z podtekstem Jak wyłączyli  Wodospad Niagara Uchlane Koreańczycy
Najnowsze sondaże
7,9%
26,1%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1656
Polecamy
null
Tapety
Hot Video Wallpapers -01 Tapety - Biała broń HD ilość 235 Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto)