Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3640
Avatar
Skoki w głąb jaskini położonej w środku dżungli z 27 metrów!
Dodał: Lolita »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

6 czerwca w pobliżu założonego przez Majów miasta Chichen Itza, które w 2007 roku wpisano na listę siedmiu nowych cudów świata, odbędzie się drugi przystanek tegorocznej serii Red Bull Cliff Diving. Po imponującym zwycięstwie Brytyjczyka Garego Hunta we Francji, zawody przenoszą się do wyjątkowej scenerii Półwyspu Jukatan, a zawodnicy po raz pierwszy w historii serii będą skakać w głąb jaskini położonej w środku dżungli!Skoki z 26 metrów w zaledwie trzy sekundy, śmiałe ewolucje, technika oraz nieustanne samodoskonalenie rozwijają dyscyplinę i wynoszą rywalizację na wyższy poziom. W sezonie 2010 tylko sześciu najlepszych uczestników będzie mogło zmierzyć się w finałowym starciu. Nowy format wyłoni ich podczas dwóch pierwszych przystanków (Francja, Meksyk) powodując tym samym większe napięcie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Prędkość, jaką osiągają zawodnicy podczas skoku przekracza 85 km/h. Jedynym zabezpieczeniem są dla nich własne umiejętności. Koncentracja oraz zapanowanie nad ciałem to najważniejszy aspekt liczący się podczas skoku. W tym sporcie nie ma miejsca na pomyłkę.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Upadek na finiszu piątego etapu wyścigu dookoła Szwajcarii
Upadek na finiszu..
Karykatury sławnych i znanych od Marco Calcinaro
Karykatury sławny..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Pomalowane gumy do żucia
Pomalowane gumy d..
Chłopiec z sercem na zewnątrz
Chłopiec z sercem..
Ogromny głaz zmiażdżył kilka samochodów
Ogromny głaz zmia..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wesołe brzuszki. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Co autor miał na myśli? Zabawne zwierzęta. Najdłuższe Rzęsy Świata Burza śnieżna, Nemo Święta święta i po świętach Kurczęta  w kapeluszach Ciężarówka zaczepiła o przewody. Najbardziej absurdalne rysopisy przestępców Hideto Matsumoto Powód,dla którego Cristiano Ronaldo musiał zejść z boiska Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świńska plaża  na Bahamach Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia  Złudzenie optyczne w fotografii Grał w Fallouta 4 i został potrącony przez samochód ... To sie nazywa relaks po kapieli
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety