Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3614
Avatar
Skoki w głąb jaskini położonej w środku dżungli z 27 metrów!
Dodał: Lolita »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

6 czerwca w pobliżu założonego przez Majów miasta Chichen Itza, które w 2007 roku wpisano na listę siedmiu nowych cudów świata, odbędzie się drugi przystanek tegorocznej serii Red Bull Cliff Diving. Po imponującym zwycięstwie Brytyjczyka Garego Hunta we Francji, zawody przenoszą się do wyjątkowej scenerii Półwyspu Jukatan, a zawodnicy po raz pierwszy w historii serii będą skakać w głąb jaskini położonej w środku dżungli!Skoki z 26 metrów w zaledwie trzy sekundy, śmiałe ewolucje, technika oraz nieustanne samodoskonalenie rozwijają dyscyplinę i wynoszą rywalizację na wyższy poziom. W sezonie 2010 tylko sześciu najlepszych uczestników będzie mogło zmierzyć się w finałowym starciu. Nowy format wyłoni ich podczas dwóch pierwszych przystanków (Francja, Meksyk) powodując tym samym większe napięcie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Prędkość, jaką osiągają zawodnicy podczas skoku przekracza 85 km/h. Jedynym zabezpieczeniem są dla nich własne umiejętności. Koncentracja oraz zapanowanie nad ciałem to najważniejszy aspekt liczący się podczas skoku. W tym sporcie nie ma miejsca na pomyłkę.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nostalgia
Nostalgia
Instalacja z gigantycznych kredek
Instalacja z giga..
Fail na weselu
Fail na weselu
Pigmeje - najmniejsi ludzie świata
Pigmeje - najmnie..
Tutaj mogą się znaleźć twoje zwłoki
Tutaj mogą się zn..
Bliżej Boga . Meteory
Bliżej Boga . Met..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zatankowała i odjechała z wężem w baku Koreańskie dzieci na letnim obozie. Tragiczny pożar w więzieniu w Chile. Szybkowar pod ciśnieniem nie tak łatwo otworzyć Kontrowersyjna rzeźba Jezusa ,Die Harder ,w Londynie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Frankfurcie nad Menem. Domki pod Strzechą Śmieszne fotki dla dorosłych Z dziećmi na demonstracjach Zamarznięte mamuciątko Małe, słodkie surykatki Chantowie- koczownicy rosyjskiej północy Niezwykła przyjaźń! Pijany za kierownicą Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek   Carpe diem! Kierowca auta cudem przeżył
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety