Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3678
Avatar
Skoki w głąb jaskini położonej w środku dżungli z 27 metrów!
Dodał: Lolita »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

6 czerwca w pobliżu założonego przez Majów miasta Chichen Itza, które w 2007 roku wpisano na listę siedmiu nowych cudów świata, odbędzie się drugi przystanek tegorocznej serii Red Bull Cliff Diving. Po imponującym zwycięstwie Brytyjczyka Garego Hunta we Francji, zawody przenoszą się do wyjątkowej scenerii Półwyspu Jukatan, a zawodnicy po raz pierwszy w historii serii będą skakać w głąb jaskini położonej w środku dżungli!Skoki z 26 metrów w zaledwie trzy sekundy, śmiałe ewolucje, technika oraz nieustanne samodoskonalenie rozwijają dyscyplinę i wynoszą rywalizację na wyższy poziom. W sezonie 2010 tylko sześciu najlepszych uczestników będzie mogło zmierzyć się w finałowym starciu. Nowy format wyłoni ich podczas dwóch pierwszych przystanków (Francja, Meksyk) powodując tym samym większe napięcie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Prędkość, jaką osiągają zawodnicy podczas skoku przekracza 85 km/h. Jedynym zabezpieczeniem są dla nich własne umiejętności. Koncentracja oraz zapanowanie nad ciałem to najważniejszy aspekt liczący się podczas skoku. W tym sporcie nie ma miejsca na pomyłkę.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
35. rocznica zakończenia wojny w Wietnamie
35. rocznica zako..
Pyton królewski  ma... dwie głowy
Pyton królewski ..
To będzie bolało
To będzie bolało
Biedne małe kaczuszki
Biedne małe kaczu..
Strusie wyścigi
Strusie wyścigi
Chińscy studenci
Chińscy studenci
Reklamy
Galeria zdjęć
Największy basen na świecie Ciele z pięcioma nogami Bugatti Type 57SC Atlantic Torty Weselne w Kuwejcie. Fotografii od Daikichi Amano Obozy zagłady 26,8 kg przczół Śmiertelnie niebezpieczne triki z przeszłości Wulkany. po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej W skali 125 Prototypowy Scorpion Driven - Ronn Motors. RYSUNKI DŁUGI Największy lodowy labirynt Chiński rolnik buduje UFO Brzydale swiata Danie główne. 1 porcja . Momenty w których mówisz O cholera! cz.II
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1873
Tapety