Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3595
Avatar
Skoki w głąb jaskini położonej w środku dżungli z 27 metrów!
Dodał: Lolita »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

6 czerwca w pobliżu założonego przez Majów miasta Chichen Itza, które w 2007 roku wpisano na listę siedmiu nowych cudów świata, odbędzie się drugi przystanek tegorocznej serii Red Bull Cliff Diving. Po imponującym zwycięstwie Brytyjczyka Garego Hunta we Francji, zawody przenoszą się do wyjątkowej scenerii Półwyspu Jukatan, a zawodnicy po raz pierwszy w historii serii będą skakać w głąb jaskini położonej w środku dżungli!Skoki z 26 metrów w zaledwie trzy sekundy, śmiałe ewolucje, technika oraz nieustanne samodoskonalenie rozwijają dyscyplinę i wynoszą rywalizację na wyższy poziom. W sezonie 2010 tylko sześciu najlepszych uczestników będzie mogło zmierzyć się w finałowym starciu. Nowy format wyłoni ich podczas dwóch pierwszych przystanków (Francja, Meksyk) powodując tym samym większe napięcie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Prędkość, jaką osiągają zawodnicy podczas skoku przekracza 85 km/h. Jedynym zabezpieczeniem są dla nich własne umiejętności. Koncentracja oraz zapanowanie nad ciałem to najważniejszy aspekt liczący się podczas skoku. W tym sporcie nie ma miejsca na pomyłkę.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Tuning na wesoło .
Tuning na wesoło ..
Tak powstają dzwięki do filmów porno + film którego nie mam pojecia jak wkleić
Tak powstają dzwi..
Praca mechanika to ekstremalne zajęcie
Praca mechanika t..
Kiedy naród ma dosyć polityków.
Kiedy naród ma do..
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
ekscentryczne  rzeźby II (reaktywacja )
ekscentryczne rz..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ryzykowna zabawa z krokodylem. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Spełniło się marzenia chorego chłopca. Został Batmanem Dzieciaki sumoki Gianni Versace nazywał ją swoją muzą. Plankton To się nazywa praca zespołowa! Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zamarznięte mamuciątko Urok  kubańskiej motoryzacji Groby celebrytów Wiesz jak wygląda trylion centów? Tonic- piesek o prawie ludzkiej twarzy Jak przemycić telefon do wiezienia? Musztra  w chińskim wojsku Aevin Dugas, posiadaczka największego  afro Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,7%
40,7%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 514
Tapety