Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3712
Avatar
Skoki w głąb jaskini położonej w środku dżungli z 27 metrów!
Dodał: Lolita »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

6 czerwca w pobliżu założonego przez Majów miasta Chichen Itza, które w 2007 roku wpisano na listę siedmiu nowych cudów świata, odbędzie się drugi przystanek tegorocznej serii Red Bull Cliff Diving. Po imponującym zwycięstwie Brytyjczyka Garego Hunta we Francji, zawody przenoszą się do wyjątkowej scenerii Półwyspu Jukatan, a zawodnicy po raz pierwszy w historii serii będą skakać w głąb jaskini położonej w środku dżungli!Skoki z 26 metrów w zaledwie trzy sekundy, śmiałe ewolucje, technika oraz nieustanne samodoskonalenie rozwijają dyscyplinę i wynoszą rywalizację na wyższy poziom. W sezonie 2010 tylko sześciu najlepszych uczestników będzie mogło zmierzyć się w finałowym starciu. Nowy format wyłoni ich podczas dwóch pierwszych przystanków (Francja, Meksyk) powodując tym samym większe napięcie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i publiczności. Prędkość, jaką osiągają zawodnicy podczas skoku przekracza 85 km/h. Jedynym zabezpieczeniem są dla nich własne umiejętności. Koncentracja oraz zapanowanie nad ciałem to najważniejszy aspekt liczący się podczas skoku. W tym sporcie nie ma miejsca na pomyłkę.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bezdomne dzieci na Ukrainie
Bezdomne dzieci n..
Barack Obama z nogami na stole- tak pracuje się w Waszyngtonie ...
Barack Obama z no..
Najechał na kamień
Najechał na kamie..
24-letni kanibal
24-letni kanibal
Rosja pożar w centrum handlowym. Dwie osoby nie żyją
Rosja pożar w cen..
Fantastyczne rzeźby z kolorowych ołówków
Fantastyczne rzeź..
Reklamy
Galeria zdjęć
Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Shanta Ronaldo - wielki fan Cristiano Ronaldo Niezwykłe kurniki Kiedyś drzewa były olbrzymie Złote rączki, czyli tuning po rosyjsku Plac zabaw na starym cmentarzu Kot o wyglądzie wampira Rania Matar - Dziewczyna i jej pokój cz.II Ekscentryczne rzeźby Gąsior zaopiekował się  groźnym bokserem Co one robią?? Jak myślicie, Gorące imprezy w szwedzkich klubach Statki wyrzucone na ląd Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Zwierzęta fotografowane  pod rentgenem Szkatułki w kształcie jajek Pogrzeb kolegi.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety