Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 32 4787
Avatar
Sexy czarna suknia
Dodał: Sandra »   Thu 20-06-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Patrycja Wojnarowska swoją odważną sukienką wywołała niemałe zamieszanie w show-biznesie. Patrycja Wojnarowska za wszelką cenę próbuje zaistnieć w show-biznesie. Fakt, od dwóch dni piszą o niej wszystkie portale plotkarskie. Nie jest to jednak wymarzony debiut na czerwonym dywanie. Nikt nie chce się przyznać nawet do znajomości z celebrytką. Teraz Patrycja próbuje wykorzystać swoje 5 minut. Czy uda jej się zaistnieć czymś więcej, niż tylko gołą pupą?
Bliższych relacji z nią już podczas robienia zdjęć zapobiegawczo wyparł się Wojciech Szczęsny. Również Piotr Kukulski zaprzecza, że Patrycja jest jego partnerką.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Polacy w Anglii
Polacy w Anglii
 Chcę tam być aby wyluzować !!
Chcę tam być aby..
Muzeum penisów
Muzeum penisów
Dick Boot.Fotografie.
Dick Boot.Fotogra..
Poranek dziecka neo
Poranek dziecka n..
Gifki
Gifki
Reklamy
Galeria zdjęć
Chłopaki kontra Dziewczyny Prosiaczek z ludzką twarzą Samochody ze śmigłem Największe lustro świata. Dziewczynka ma zupełnie nową twarz Świecące grzyby Rio Celeste - rzeka z turkusową wodą Przypadkowo powiesił się podczas odgrywania roli Judasza Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bulterier zaatakował samochód ! Christian Bale,mistrz transformacji Lepiej nie parkuj pod drzewem Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zombie Art Najgrubsza nastolatka Europy Młody królik spróbował oset Chiny walczą z wyciekiem ropy Zdjecia od Pietera Hugo
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety