Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 4294
Avatar
Seryjny morderca autorem mema Trollface
Dodał: klark »   Mon 09-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W 2008 roku użytkownik o pseudonimie Whynne opublikował na swoim deviantarcie śmieszny komiks z kierowcą i policjantem. Komiks zrobiony został w Paint'cie i szybko stał się prawdziwym memem.Tymczasem jego prawdziwym autorem był Henry Lee Lucas , amerykański pedofil i seryjny morderca,który miał na swoim koncie 11 udowodnionych zabójstw.


Swoją zbrodniczą karierę zaczął od zabicia kuchennym nożem swojej matki. Odsiedział za to 15 lat, w tym 4,5 roku w klinice psychiatrycznej. Kiedy wyszedł na wolność, urządził prawdziwą rzeź. Po aresztowaniu sam przyznał się do 300 zabójstw, ale tylko 213 z nich można było ocenić jako bardziej lub mniej prawdopodobne. Do dziś nie wiadomo ile ludzi straciło przez niego życie. Lucas stał się popularny w amerykańskim społeczeństwie, na motywach jego historii nakręcono 3 filmy.
Podczas procesu udowodniono mu 11 gwałtów i zabójstw, za co dostał karę śmierci, ale później zamieniono ją na dożywotnie więzienie. Potwór zmarł za kratami w wieku 64 lat na zawał serca.
Lucas po raz pierwszy narysował Trollfacena ścianie piwnicy, w której dokonał gwałtu na dziewczynce.


Później ozdobił nim swoją celę.W jaki sposób Whynne odnalazł rysunek nie wiemy. Jedna wersja mówi, że stało się to podczas wycieczki do miejsca pracy jego ojca (funkcjonariusza jednego z wydziałów policji w Texasie). Według drugiej, Whynne zobaczył trollface'a na zamkniętych forach internetowych dla zboczeńców, na których opisywana była postać Henry'ego Lee Lucasa.
Tak czy inaczej, ta wykrzywiona twarz jest ponurym towarzyszem współczesnej internetowej społeczności.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niewolnicy Dubaj
Niewolnicy Dubaj
Wyjątkowy pinczer paraduje na dwóch łapach, bo dwie musi mieć wolne do trzymania torebki.
Wyjątkowy pinczer..
Bez rąk
Bez rąk
Jazda dele jak i bele czym.
Jazda dele jak i ..
A Ty co widzisz na zdjęciach?
A Ty co widzisz n..
Jak nazywają się te dwa karabiny?
Jak nazywają się ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i fajne zdjęcia Karykatury  przedstawiające wybory w Rosji Gigantyczne osuwisko w kopalnie miedzi Bingham Canyon Auto zamienione w śmietnik Nowy trend w psiej modzie . WTF? Serce natury Niecodzienny wypadek samochodowy Przeszukali tony śmieci, żeby znaleźć pierścionek Ucieczka z więzienia w hollywoodzkim stylu Druhna na rosyjskim weselu Diamentową czaszkę, jak to jest zrobione. Rękodzieło Artystyczne z Drewna Stare pocztówki na Halloween Kojot vs psy Mistrzostwa Ameryki Południowej w tańcu na rurze Igrzyska azjatyckie Otwarcie gigantycznej imprezy; Gadżety  w stylu Steampunk.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety