Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 21837
Avatar
Ser z larwami(Sardynia)
Dodał: esco1 »   Tue 03-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

W Sardynii prawdziwym smakołykiem jest zgniły, cierpki w smaku ser nafaszerowany larwami owadów, dzięki którym jest niezwykle delikatny. Larwy te rozbijają tłuszcze zawarte z serze i tworzą sączący się płyn zwany lagrima. Wiele osób przed zjedzeniem sera wydłubuje te małe, białe robaczki, lecz wielu uważa, że to właśnie one nadają ten niezwykły smak i zjadają go wraz z nimi. Larwy te niestety po zjedzeniu mogą dość długo przeżyć w ludzkich jelitach i powodować przewlekłe infekcje.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 21
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety