Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 20 2607
Avatar
Seksowna minister sportu z Wenezueli
Dodał: Sandra »   Sat 04-05-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Urodzona w 1980 roku Alejandra Benitez Romero trzykrotnie pojechała na igrzyska olimpijskie. Sukcesu wielkiego na nich nie odniosła - w Atenach była 20., w Pekinie 26., a w Londynie 16. O Benitez zrobiło się głośno w 2008 roku po tym, jak wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Llamada Dominical". Florecistka zakończyła już karierę sportową, a teraz wzięła się za politykę. Alejandra Benitez Romero- to pierwsza w historii Wenezueli kobieta, która została ministrem sportu. W Polsce wielką furorę zrobiła Joanna Mucha, której przyznano adekwatną tekę.
Waszym zdaniem. Czy Alejandra Benitez Romero jest ładniejsza od Muchy?

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Lady Gaga czy Sir Gaga? (11 foto+video)
Lady Gaga czy Sir..
Kaczki zahipnotyzowane przez jojo
Kaczki zahipnotyz..
Jak zrobić czekoladowe pojemniczki na lody
Jak zrobić czekol..
Silikony
Silikony
Michael Douglas
Michael Douglas
 Zaskakująca kreacja Pink
Zaskakująca krea..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lindsay Lohan wybrała się na imprezę ... Ed Port człowiek-słoń Pojazd fana McDonalda  Ferrari Millenio Zabawne zwierzęta Proteiny R2 D2 Festiwal błota w  Korei Południowej. Muzeum Bursztynu w Kaliningradzie Grzyby z miasteczka Beli Plast Wyprodukowano pas cnoty dla psów Lampard nadział się na ogrodzenie Przepis na film doskonały Takie rzeczy to tylko w Rosji Jak nosorożce postępują z intruzami Rysunki wewnątrz strusich jaj Zielone mosty dla zwierząt. Tak tańczą mistrzynie tańca na rurze
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety