Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5904
Avatar
Samolot transportowy Antonow rozbił się na Filipinach
Dodał: slim »   Fri 23-04-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Samolot transportowy Antonow rozbił się na Filipinach. Trzy osoby przeżyły, trzy uznano za zaginione - informują władze. Do wypadku doszło podczas lądowania na lotnisku międzynarodowym Clark na północ od Manili.
Samolot, wynajęty przez firmę filipińską leciał z wyspy Mactan w środkowej części kraju. Spadł na pole ryżowe w odległości 35 kilometrów na południe od lotniska Clark, byłej bazy lotniczej USA koło Manili.
Wieśniacy, którzy byli w pobliżu miejsca wypadku, natychmiast pospieszyli z pomocą. Udało im się uratować trzech członków załogi - dwóch Rosjan i Uzbeka. Dwóch innych Rosjan i Bułgara uznano za zaginionych
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Polacy w Anglii
Polacy w Anglii
 Chcę tam być aby wyluzować !!
Chcę tam być aby..
Muzeum penisów
Muzeum penisów
Dick Boot.Fotografie.
Dick Boot.Fotogra..
Poranek dziecka neo
Poranek dziecka n..
Gifki
Gifki
Reklamy
Galeria zdjęć
Chłopaki kontra Dziewczyny Prosiaczek z ludzką twarzą Samochody ze śmigłem Największe lustro świata. Dziewczynka ma zupełnie nową twarz Świecące grzyby Rio Celeste - rzeka z turkusową wodą Przypadkowo powiesił się podczas odgrywania roli Judasza Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bulterier zaatakował samochód ! Christian Bale,mistrz transformacji Lepiej nie parkuj pod drzewem Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zombie Art Najgrubsza nastolatka Europy Młody królik spróbował oset Chiny walczą z wyciekiem ropy Zdjecia od Pietera Hugo
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety