Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4987
Avatar
Słonie w żałobie. Opłakują małe słoniątko.
Dodał: speed »   Thu 26-01-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Słonie są bardzo uczuciowe i zawsze przeżywają zgony członków swojego stada. Badacze dzikich zwierząt zaobserwowali nawet, że niektóre z nich w takich momentach płaczą. Zdarza się także, że słonie pełnią straż nad zwłokami słoniątka.
W zoo w Monachium całe stado zebrało się, aby pożegnać 3-miesięczne słoniątko. Lola miała poważną wadę serca, zmarła podczas jednego z badań.Pracownicy zoo postanowili przynieść ciało maleństwa, aby stado mogło się z nią pożegnać. Od razu sześć słoni ustawiło się przy zwłokach i trąbami dotykało Lolę.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Młode pancerniki
Młode pancerniki
Żabie udka
Żabie udka
Największe stopy świata, mają prawie 40 cm
Największe stopy ..
100 Juanów
100 Juanów
Haiku - schody do nieba
Haiku - schody do..
Hammer tuning
Hammer tuning
Reklamy
Galeria zdjęć
Ofiara operacji plastycznych Amerykański Futbol Park rozrywki Haw Par Villa Co się stało z  twarzą Angeliki Huston?! Meble stworzone z opalonego drewna wtopionego w  aluminium. Najgorsze tatuaże świata Niezwykły kamienny las na Madagaskarze Zabawne zwierzęta Najgrubszy Chińczyk Japońskie mrożone akwarium Gwiazdy i ich dzieci cz.II Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pies Yoda  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Dinozaury z balonów. Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Festiwal cyrku w Monte Carlo Co można znaleźć w starym opuszczonym tunelu kolejowym?
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety