Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 1685
Avatar
Rosja pożar w centrum handlowym. Dwie osoby nie żyją
Dodał: Sandra »   Sun 23-01-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Co najmniej dwie osoby zginęły, a osiem zostało rannych w sobotę w następstwie pożaru, do którego doszło po wybuchu w centrum handlowo-rozrywkowym w Ufie.W pięciokondygnacyjnym centrum Europa najpierw słychać było eksplozję, później wybuchł pożar, do którego gaszenia skierowano 20 wozów strażackich. Według rzecznika rosyjskiego Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych w chwili wybuchu pożaru na jednym z pięter prowadzono prace budowlane.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Niesamowite rzeźby wykonane z wykałaczek Takie rzeczy  tylko w Monako Nie Photoshop Drzewa jak z bajki Yaeba japoński uśmiech Tuning po japońsku . Wywiesił na balkonie ...mięso Doniczki na kwiaty. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ciudad Juarez Święto Niepodległości w Indonezji Nie każdy może być superbohaterem Mroczne obrazki Buty w szpic Ferrari Celeritas Do czego może służyć ten przedmiot ? Zabawne zwierzątka Craco martwe miasto we Włoszech.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety