Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 2887
Avatar
Rodzina była o krok od śmierci. Tir zatrzymał się dosłownie ..
Dodał: Sandra »   Sun 26-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Drogowa katastrofa wydarzyła się w Nowym Żmigrodzie na Podkarpaciu. Dochodziła godz. 4 rano. Tomasz K. (30 l.), kierowca wywrotki załadowanej kilkoma tonami tłucznia prawdopodobnie zasnął.
Na skrzyżowaniu, zamiast zatrzymać się przed znakiem STOP, i skręcić, pojechał prosto. I z impetem wbił się w ścianę drewnianego domu Kościków. Przez gigantyczną dziurę wjechał do pokoju. Pierwsza myśl pani Krystyny: muszę ratować dzieci! Najpierw wyprowadziła Karolinę oraz syna Filipa (15 l.), a potem próbowała pomóc kierowcy. Nie mogłam się jednak do niego dostać, bo był zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Uspokoiło mnie, że na moje wołanie odpowiedział, że żyje i jest cały relacjonuje kobieta.
Po chwili na miejsce dojechali strażacy i policjanci. Kilka godzin trwało usuwanie wbitego w dom tira. Budynek został kompletnie zrujnowany.
Pani Krystyna siedem lat temu w tragicznych okolicznościach straciła męża, a teraz dach nad głową. W zniszczonym domu nie mogą już mieszkać.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Góry w Chinach będące prototypem krajobrazu w filmie Avatar
Góry w Chinach bę..
Debil za kierownicą corvette z6
Debil za kierowni..
Fail na weselu
Fail na weselu
Świat z interfacem okienkowym
Świat z interface..
Przyjaciele
Przyjaciele
Wariacje na jajkach
Wariacje na jajka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Urocze maleństwa Zaskakujący pomysł matki. Po 10 latach bohater dostał szansę na nową twarz Skojarzenia Skóry psów znalezione pod mostem Co jest za tymi drzwiami? Niezwykły aparat fotograficzny Samochody ze śmigłem Ile można załadować na samochód? Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie Największy pies na świecie Świat świętuje Trzech Króli Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Każda dziewczyna powinna mieć miecz Uruk-Hai Lakshmi Tatma idzie do szkoły Faile Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy   Najszybsze wojsko w świecie
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety