Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 4393
Avatar
Rodzina Tęczy.
Dodał: bios »   Wed 18-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rainbow Family, Rodzina Tęczy- to międzynarodowy luźny i niesformalizowany ruch osób różnych dróg, filozofii i wyznań których wspólnym celem jest dążenie do wprowadzenia na Ziemi pokoju i miłości.
Tęcza oznacza włączenie wszystkich kolorów i ras. Ruch ten nie ma kierowników, struktur, oficjalnych rzeczników, ani formalnego członkostwa. Zamiast tego wspólnota organizuje społeczność osób kochających Ziemię i zgromadzenia na których każdy prosi swoich Bogów lub Boga o pokój na Ziemi. Zgromadzenie zarządzane jest przez rady w których mogą uczestniczyć wszyscy ci którzy mają ochotę. Rodzina tęczy opiera się na kilku zasadach:
Zasada niewykluczania, fundamentalna zasada zgodnie z którą zgromadzenie jest otwarte na każdego i nikt nie jest wykluczony.
Zasada nieformalizowania, rodzina tęczy nigdy nie była i nie będzie w jakikolwiek sposób sformalizowana w sposób prawny, finansowy czy polityczny.
Zasada kręgu, wszelkie wydarzenia związane z rodziną tęczy (narady, dyskusje, spotkania, posiłki podczas spotkań) odbywają się jako dobrowolne i otwarte zgromadzenia podczas których uczestnicy zasiadają (w miarę możliwości) w kręgu. Każdy może w takim spotkaniu uczestniczyć, na równi z pozostałymi.
Zasada konsensusu, wszelkie decyzje dotyczące rodziny podejmowane są podczas narad (kręgów) jednogłośnie.
"Magiczny Kapelusz", działalność rodziny tęczy jest finansowana z datków składanych do "Magicznego Kapelusza". Nakrycia głowy do których można wrzucać datki wystawiane są podczas spotkań, lub noszone przed posiłkiem. Podczas spotkań organizowanych w ramach rodziny tęczy nie dopuszcza się żadnych działań opartych na użyciu pieniędzy, w szczególności handlu.
Ważnym ustaleniem organizacyjnym jest nie zażywanie podczas spotkań alkoholu i innych chemicznych środków odurzających.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Autentyczne zdjęcia zabójstw.
Autentyczne zdjęc..
Gimnastyka artystyczna mężczyzn vs kulturystyka kobiet ...co gorzej?
Gimnastyka artyst..
Przeciąganie pytona
Przeciąganie pyto..
 Festiwal świnek morskich w Peru
Festiwal świnek ..
Naturalne dredy
Naturalne dredy
Mewa - złodziejka.
Mewa - złodziejka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zwyrodnialec ogłosił strajk głodowy. Seksowne, uśmiechnięte, wysportowane. Zobacz, jak pęka bańka mydlana Śmieszne i ciekawe zdjęcia Reklama na ciężarówkach. Cenzura w sztuce Pirografia Julie Bender Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Krzywy las w Pniewie Famadihana - spotkanie życia i śmierci Paco - kokaina dla biedoty Portret wykonany z kuleczek Mini mini sukieneczka Reklama motorów Ducati Bhutan . Gniazdo Tygrysa Poćwiartowanie żyrafy, sekcja wilka.Tak Duńczycy uczą dzieci o naturze. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Madonna przed i po retuszu Photoshop.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety