Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1637
Inne »
Avatar
Rekordowy Czarny Piątek w USA
Dodał: sagan »   Mon 28-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rekordowa liczba 226 mln Amerykanów zrobiła zakupy w czasie czterodniowego weekendu zaczynającego się w Święto Dziękczynienia,sprzedaż detaliczna wzrosła o 6, 6 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem. Są to najlepsze wyniki sektora handlu od 2007 roku.Amerykanie wydali w "Czarny piątek" 11,4 mld dolarów, prawie 1 mld więcej niż w roku 2010.
Pod sklepem Walmart w Los Angeles jedna z klientek, by przedrzeć się przez tłum użyła gazu pieprzowego. W Kissmine na Florydzie kilku stojących w kolejce mężczyzn stoczyło walkę na pięści, a w Fayetville w Karolinie Północnej doszło do strzelaniny. Na szczęście nikt nie został ranny. W Nowym Jorku pod domem handlowym Macys już o północy stało dziewięć tysięcy osób...
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Autentyczne zdjęcia zabójstw.
Autentyczne zdjęc..
Gimnastyka artystyczna mężczyzn vs kulturystyka kobiet ...co gorzej?
Gimnastyka artyst..
Przeciąganie pytona
Przeciąganie pyto..
 Festiwal świnek morskich w Peru
Festiwal świnek ..
Naturalne dredy
Naturalne dredy
Mewa - złodziejka.
Mewa - złodziejka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zwyrodnialec ogłosił strajk głodowy. Seksowne, uśmiechnięte, wysportowane. Zobacz, jak pęka bańka mydlana Śmieszne i ciekawe zdjęcia Reklama na ciężarówkach. Cenzura w sztuce Pirografia Julie Bender Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Krzywy las w Pniewie Famadihana - spotkanie życia i śmierci Paco - kokaina dla biedoty Portret wykonany z kuleczek Mini mini sukieneczka Reklama motorów Ducati Bhutan . Gniazdo Tygrysa Poćwiartowanie żyrafy, sekcja wilka.Tak Duńczycy uczą dzieci o naturze. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Madonna przed i po retuszu Photoshop.
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety