Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 10347
Avatar
Pyton pożarł jelenia w całości.
Dodał: mamba »   Fri 30-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pracownicy parku narodowego w Everglades na Florydzie znaleźli w czwartek zastrzelonego pytona tygrysiego. Odkryli, że gad, którego ciało miało długość prawie 4,8 m niedługo przed śmiercią zjadł swój ostatni posiłek - młodą łanię.
Większość przedstawicieli jego gatunku żyje w południowo-wschodniej Azji. Okazuje się, że w Everglades zadomowiła się całkiem spora gromadka groźnych gadów.
Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest nielegalny handel zwierzętami. Miejscowi obrońcy praw człowieka twierdzą, że węże do parku wypuściły osoby, które nielegalnie kupiły gady i przerażone rozmiarami, jakie osiągnęły ich zwierzątka, wypuściły je do lasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Piwniczka ,jak marzenie.
Piwniczka ,jak ma..
Zboczony Królik
Zboczony Królik
Uma Thurman  o mały włos nie upadła z dzieckiem na rękach!
Uma Thurman o ma..
Absurdy rzeczywistości
Absurdy rzeczywis..
Jak się kładzie asfalt w Rosji
Jak się kładzie a..
Maelstrom
Maelstrom
Reklamy
Galeria zdjęć
Śpiące zwierzątka 23 foto Pilatusbahn Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Beth Ditto weszła na podium Jedzenie z kamieni Labirynt z książek Dwie pijane kumpelki chłodzą się w upalny dzień Srebrny surfer. Niesamowity body paint Crisa Alexa Niedźwiedź Kermode. Duch niedźwiedź Wybuch w bloku mieszkalnym w Astrachaniu Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe akwaria Mindfuck cz.2 BelAZ vs Niva Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Świąteczny Trolling Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
20,1%
13,2%
26,4%
40,2%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 522
Tapety