Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 10214
Avatar
Pyton pożarł jelenia w całości.
Dodał: mamba »   Fri 30-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pracownicy parku narodowego w Everglades na Florydzie znaleźli w czwartek zastrzelonego pytona tygrysiego. Odkryli, że gad, którego ciało miało długość prawie 4,8 m niedługo przed śmiercią zjadł swój ostatni posiłek - młodą łanię.
Większość przedstawicieli jego gatunku żyje w południowo-wschodniej Azji. Okazuje się, że w Everglades zadomowiła się całkiem spora gromadka groźnych gadów.
Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest nielegalny handel zwierzętami. Miejscowi obrońcy praw człowieka twierdzą, że węże do parku wypuściły osoby, które nielegalnie kupiły gady i przerażone rozmiarami, jakie osiągnęły ich zwierzątka, wypuściły je do lasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Chrząszcz “Gigant”
Chrząszcz “..
Zabawki Czarnobyla
Zabawki Czarnobyl..
Niezwykła  Akcja Hispańskiego Sklepu
Niezwykła Akcja ..
Budowlańcy bawią się 2
Budowlańcy bawią ..
Pojazdy studentów z Kazachstanu
Pojazdy studentów..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia
Śmieszne i po pro..
Reklamy
Galeria zdjęć
Spektakularny przypływ w rzece Qiantang Jiang. Proteza ucha Mieszkają w wulkanie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Przeciwniczki  futer z PETA Geirangerfjord- perła Norwegii Krowa w basenie. Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Cud nad Hudsonem . Ofiary Syntholu Zabawy z księżycem  Dekotora japońskich ciężarówek Czyż to nie jest żenujące? Flota z zapałek i pudełek po zapałkach Do kogo oni są podobni Stowarzyszenie Artystów Malujących Ustami i Nogami Mistrzowie Photoshopa Domek pieskow Paris Hilton
Najnowsze sondaże
19,8%
13,3%
26,5%
40,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 520
Tapety