Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 10652
Avatar
Pyton pożarł jelenia w całości.
Dodał: mamba »   Fri 30-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pracownicy parku narodowego w Everglades na Florydzie znaleźli w czwartek zastrzelonego pytona tygrysiego. Odkryli, że gad, którego ciało miało długość prawie 4,8 m niedługo przed śmiercią zjadł swój ostatni posiłek - młodą łanię.
Większość przedstawicieli jego gatunku żyje w południowo-wschodniej Azji. Okazuje się, że w Everglades zadomowiła się całkiem spora gromadka groźnych gadów.
Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest nielegalny handel zwierzętami. Miejscowi obrońcy praw człowieka twierdzą, że węże do parku wypuściły osoby, które nielegalnie kupiły gady i przerażone rozmiarami, jakie osiągnęły ich zwierzątka, wypuściły je do lasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żywa biżuteria
Żywa biżuteria
Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka
Niezwykłą umiejęt..
Drzewo przewrócone przez burzę przebiło dach
Drzewo przewrócon..
Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków
Kabul. Oddział Le..
Sztuka malowania ścian
Sztuka malowania ..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Pantofelki  z ....zarostem Playing with Focus czyli zabawa z ostrością Samomumifikacja. Sokushinbutsu Części garderoby ... z drewna Schudł w ciągu roku 111kilogramów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Retro wypadki Mgła nad Wielkim Kanionem Kolorado Więcej niż tylko zdjęcia  Gia Marie Carangi Chiński fast-food Strażak uratował psa metodą usta-usta Samochody  po przejściu burzy lodowej Aelita Andre  najmłodsza profesjonalna malarka na świecie. Szyte szklo Akcja anty-grypa w Kijowie Zdjęcia typu WTF Już waży 273 kg, a chce dojść do 570.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety