Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2313
Inne »
Avatar
Przygarnęła psa ze schroniska, ale po dwóch dniach oddała go..
Dodał: mikael »   Sun 30-01-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

W Wielkiej Brytanii pewna zmanierowana dama oddała psa, bo jego sierść nie pasowała kolorem do zasłon w salonie - podaje dailymail.co.uk. Dyrektor schroniska, Barry Shuttleworth, jest wstrząśnięty, ponieważ kobieta sprawiała wrażenie rozsądnej. Przychodziła do schroniska przez kilka dni i długo wybierała odpowiednie zwierzę. Potem je odwiedzała i przyzwyczajała się do niego. W końcu zabrała je.
Ale już po kilku godzinach zadzwoniła i powiedziała, że zauważyła w domu pewien problem: pies nie pasował kolorem swojej sierści do zasłon w salonie. Po dwóch dniach zwróciła zwierzę, ponieważ... zasłony były bardzo drogie i nie stać jej na ich wymianę. A psa farbować się przecież nie da. Jak widać, niektórzy ludzie nigdy nie osiągają pełnego rozwoju - przynajmniej jeśli chodzi o poziom odpowiedzialności za swoje czyny.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekstremalny połów ryby
Ekstremalny połów..
Kreatywne Wizytówki
Kreatywne Wizytów..
Dwunastoletnia jemeńska umarła trzy dni po tym, jak została wydana za mąż
Dwunastoletnia je..
Piłka nożna w stylu Shaolin
Piłka nożna w sty..
Figurki na masce samochodu
Figurki na masce ..
Upiorny ślub
Upiorny ślub
Reklamy
Galeria zdjęć
Wizualizacja długu publicznego USA. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Whitby Goth weekend 2014 Plan filmowy Władcy Pierścieni. Pyszności na talerzu ... Kotek ze strzałą w brzuchu. Obrazy z plonących zapałek Wyszła za mąż za robota! WC przyozdobiona 72 tysiącami kryształkami Swarovskiego Statek demoluje molo. Makaka skradła aparat fotograficzny, by zrobić sobie zdjęcia Noski noski Grizzly Śpiwór Takie rzeczy to tylko w Japonii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Akademik w Chinach. Jak zasłonić monitor przed słońcem Bezręka kobieta - profesjonalny fotograf
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety