Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 27 2746
Avatar
Przez rok spała obok zwłok męża
Dodał: Speed »   Tue 10-12-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
79 -letni Marcel zmarł od ataku astmy w listopadzie ubiegłego roku.Jego 69 – letnia zona ,której imienia nie podano, sypiała obok nieboszczyka, pomimo ostrego zapachu rozkładu ciała.
Sąsiedzi czuli dziwny fetor, ale nic nie podejrzewali. Władze belgijskie dowiedziały się o wypadku przez przypadek. Mieszkanie chcieli wynająć młodzi ludzie. Ktoś im powiedział, że od 2012 roku w lokalu nie był opłacany czynsz. Brukselski urzędnik municypalny wraz z policją nawiedził lokum i dokonał niesamowitego odkrycia.
Ciało mężczyzny leżało w ciepłym miejscu. Było suche i zmumifikowane. Jeden z funkcjonariuszy, biorący udział w akcji, powiedział, że spotyka się z taką sytuacją po raz trzeci w życiu. Podobne incydenty zdarzały się w Belgii.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ludzie z ogonami.
Ludzie z ogonami.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Kwitnący bananowiec
Kwitnący bananowi..
Najlepsza Iluzja Optyczna 2011 roku!
Najlepsza Iluzja ..
Eric Moussambani Najwolniejszy pływak świata
Eric Moussambani ..
Krokodyl kontra słoń
Krokodyl kontra s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nowe karykatury od Gary Locke  Nowe życie starych rzeczy Gigantyczna koparka  Bagger 288 porwała spychacz Najmniejsza mama świata  ze swoją gromadką dzieci Mike Tyson został weganinem Małe dziobaki Lady GaGa dla Supreme i Vogue  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Jak złapać rybę baz wędki? Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Takie rzeczy tylko w Azji Odzyskali ślubne zdjęcia po 18 miesiącach Do czego doprowadzają narkotyki Wenezuelki korzystają z usług chirurgów amatorów Kreacje celebrytow kontra stare materacy Fotografie z dna rzeki Absurdy rzeczywistości Uczulenie na hennę
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety