Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 37 7517
Avatar
Przewróciła wózek z niemowlakiem, ale nie przestała rozmawia..
Dodał: Speed »   Mon 10-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
23-letnia prezenterka telewizyjna, córka znanego muzyka, Peaches Geldof, podczas spaceru z dzieckiem miała bardzo niemiłą przygodę. Prowadząc wózek i rozmawiając przez telefon, nie zauważyła wyrwy w chodniku. W efekcie tego wózek z jej 5-miesięcznym synkiem przewrócił się i wylądował na ziemi. Całą scenę uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Zadziwiające jest to, że podczas całego zdarzenia Peaches nawet na moment nie przestała rozmawiać przez telefon, który miała przy uchu, gdy wózeczek lądował na chodniku. Przytrzymując aparat telefoniczny ramieniem, 23-latka wyjęła z przewróconego wózka dziecko, cały czas prowadząc telefoniczną konwersację!

W kilka godzin później prezenterka ze wzburzeniem opisała całą sytuację na swoim Twitterze. Co ciekawsze, Peaches, winą za wypadek obarczyła... władze Londynu!
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szkolny autobus Pikachu
Szkolny autobus P..
Najgłębszy basen świata - Nemo 33 w Brukseli
Najgłębszy basen ..
Modelki zaczęły się bić podczas sesji.
Modelki zaczęły s..
Yang Xueguo. Sztuka na usługach mrocznej strony ludzkiej wyobraźni
Yang Xueguo. Sztu..
Nie żyjąca od 42 dni kobieta urodziła zdrowe bliźniaki.
Nie żyjąca od 42 ..
Zniszczony policyjny Holden SS Commodore
Zniszczony policy..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lekarze uwolnili 31-letniego Wietnamczyka od 90-kilogramowego guza Rzeźby Sukhi Barbera przeniknięte duchem zen Czy to nowy kanon piękna? są pewne granice dobrego smaku Kurhan cesarza Nintoku Wąż zjadł chomiczków i zaklinował między kratami. Dziewczyna w agrafkach Słonik ,potrącony przez pociąg. Body art  festiwal w Azji. Chińscy studenci w kolejce pod prysznic Domy dla zabawy dzieci Byk kontra pitbule  Szokujące zdjecia choroby XX wieku Magiczna kraina Candy Land Carving olówka Chiński nóż zamiast nożyczek Najbardziej odjazdowe kryjówki dla mężczyzn Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety