Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 37 7740
Avatar
Przewróciła wózek z niemowlakiem, ale nie przestała rozmawia..
Dodał: Speed »   Mon 10-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
23-letnia prezenterka telewizyjna, córka znanego muzyka, Peaches Geldof, podczas spaceru z dzieckiem miała bardzo niemiłą przygodę. Prowadząc wózek i rozmawiając przez telefon, nie zauważyła wyrwy w chodniku. W efekcie tego wózek z jej 5-miesięcznym synkiem przewrócił się i wylądował na ziemi. Całą scenę uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Zadziwiające jest to, że podczas całego zdarzenia Peaches nawet na moment nie przestała rozmawiać przez telefon, który miała przy uchu, gdy wózeczek lądował na chodniku. Przytrzymując aparat telefoniczny ramieniem, 23-latka wyjęła z przewróconego wózka dziecko, cały czas prowadząc telefoniczną konwersację!

W kilka godzin później prezenterka ze wzburzeniem opisała całą sytuację na swoim Twitterze. Co ciekawsze, Peaches, winą za wypadek obarczyła... władze Londynu!
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bugatti Stratos
Bugatti Stratos
Mega biust  gwiazdy porno  Beshine
Mega biust gwiaz..
Cysterna spadła na tory. Kierowca zginął na miejscu
Cysterna spadła n..
Chiny walczą z wyciekiem ropy
Chiny walczą z wy..
Kto rządzi w Harlemie .
Kto rządzi w Harl..
Ofiary mody
Ofiary mody
Reklamy
Galeria zdjęć
Jest za gorąco! Portrety aborygenów Papua Nowej Gwinei. Grillowanie krokodyli podczas festiwalu jedzenia w Nanning Zabawne trumny z Ghany Zabawne smoczki Przez 51 lat miał w ciele dźwignie przełącznika kierunkowskazu Mroczne obrazy Antona Semenova Tuning Opla Kadetta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Katakumby Klasztoru San Francisco w Limie Omdlenia podczas uroczystych ceremoniałów 24-letni kanibal Sylwestrowe zabawy Rosjan Ten żenujący moment, kiedy ... Dzień zmarłych w Boliwii Francuz Philippe Croizon przepłynął kanał La Manche Biała wrona 13-latka ma wygląd 104-latki.Hayley Okines choruje na progerię
Najnowsze sondaże
20,0%
13,2%
26,5%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 521
Tapety