Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 37 7846
Avatar
Przewróciła wózek z niemowlakiem, ale nie przestała rozmawia..
Dodał: Speed »   Mon 10-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
23-letnia prezenterka telewizyjna, córka znanego muzyka, Peaches Geldof, podczas spaceru z dzieckiem miała bardzo niemiłą przygodę. Prowadząc wózek i rozmawiając przez telefon, nie zauważyła wyrwy w chodniku. W efekcie tego wózek z jej 5-miesięcznym synkiem przewrócił się i wylądował na ziemi. Całą scenę uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Zadziwiające jest to, że podczas całego zdarzenia Peaches nawet na moment nie przestała rozmawiać przez telefon, który miała przy uchu, gdy wózeczek lądował na chodniku. Przytrzymując aparat telefoniczny ramieniem, 23-latka wyjęła z przewróconego wózka dziecko, cały czas prowadząc telefoniczną konwersację!

W kilka godzin później prezenterka ze wzburzeniem opisała całą sytuację na swoim Twitterze. Co ciekawsze, Peaches, winą za wypadek obarczyła... władze Londynu!
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Iluzja
Iluzja
Udanych połowów!
Udanych połowów!
91- latek
91- latek
Uciekinierzy
Uciekinierzy
Mięso wiewiórek
Mięso wiewiórek
Na drugim planie.
Na drugim planie.
Reklamy
Galeria zdjęć
Im też zimno Człowiek Drzewo Kung Fu na chińskim targu Dani St James Babirussa 7 foto Ofiary mody Pomysłowe reklamy/Wizualizacja Dzieła sztuki z postaciami z kreskówek. W domu Snoop Dogga włączył się przeciwpożarowy alarm Stare obrazy na nowy lad . Masaż wężem dusicielem Biały pokój + dzieci+ kolorowe naklejki Śmierć małych ludzików. Dziwaczne pojazdy. U najgrubszej kobiety świata podejrzewają raka mózgu Zaskakujące mugshoty Spermophilusy  biją się o arbuz Nie wierz własnym oczom!
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety