Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 37 7286
Avatar
Przewróciła wózek z niemowlakiem, ale nie przestała rozmawia..
Dodał: Speed »   Mon 10-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
23-letnia prezenterka telewizyjna, córka znanego muzyka, Peaches Geldof, podczas spaceru z dzieckiem miała bardzo niemiłą przygodę. Prowadząc wózek i rozmawiając przez telefon, nie zauważyła wyrwy w chodniku. W efekcie tego wózek z jej 5-miesięcznym synkiem przewrócił się i wylądował na ziemi. Całą scenę uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Zadziwiające jest to, że podczas całego zdarzenia Peaches nawet na moment nie przestała rozmawiać przez telefon, który miała przy uchu, gdy wózeczek lądował na chodniku. Przytrzymując aparat telefoniczny ramieniem, 23-latka wyjęła z przewróconego wózka dziecko, cały czas prowadząc telefoniczną konwersację!

W kilka godzin później prezenterka ze wzburzeniem opisała całą sytuację na swoim Twitterze. Co ciekawsze, Peaches, winą za wypadek obarczyła... władze Londynu!
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ilustracje Felideusa Bubastisa
Ilustracje Felide..
Kambodża.Co najmniej 105 osób zginęło
Kambodża.Co najmn..
To nie photoshop
To nie photoshop
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Domek na drzewie
Domek na drzewie
Porzucona ślepa sunia znalazła nową rodzinę
Porzucona ślepa s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zmieniła płeć, żeby ożenić się ze swoją nianią Do kogo oni są podobni EXPO w Szanghaju A Ty co widzisz na zdjęciach? Czasopisma dla kobiet wtedy i teraz Przerażające a zarazem piękne chmury Najmniejsza dziewczynka świata. Mainau ,wyspa kwiatów Do 2020 roku! 3/4 Amerykanów będzie otyła! Każdy chce być superbohaterem Pojazdy opancerzone meksykańskiej mafii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ryby i ludzie , Teda Sabarese Tatuaże w wersji 3D Domki z piernika Pirografia Julie Bender Prawa noga Angeliny Jolie  największym hitem Oscarów 2012 Gdy piekło zamarza.
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety