Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1171
Avatar
Pray-o-mat. Modlitwa w automacie
Dodał: radek »   Tue 31-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Ten nieco ekscentryczny automat to przerobiony stary automat do zdjęć w którym można poczuć się jak w małej kapliczce i korzystając z ekranu dotykowego można wysłuchać modlitw i pieśni wielu różnych religii w 65 językach. Ważne jest również to, że za korzystanie z tego automatu nie ma stałego cennika tylko obowiązuje opłata "co łaska".
Jak na razie to tylko badania naukowe na brytyjskim Uniwersytecie w Manchesterze prowadzone przez dr Ralfa Branda, ale kto wie, być może za paru lat takie budki zobaczymy w wielu miejscach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety