Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1151
Avatar
Pray-o-mat. Modlitwa w automacie
Dodał: radek »   Tue 31-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Ten nieco ekscentryczny automat to przerobiony stary automat do zdjęć w którym można poczuć się jak w małej kapliczce i korzystając z ekranu dotykowego można wysłuchać modlitw i pieśni wielu różnych religii w 65 językach. Ważne jest również to, że za korzystanie z tego automatu nie ma stałego cennika tylko obowiązuje opłata "co łaska".
Jak na razie to tylko badania naukowe na brytyjskim Uniwersytecie w Manchesterze prowadzone przez dr Ralfa Branda, ale kto wie, być może za paru lat takie budki zobaczymy w wielu miejscach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Młode pancerniki
Młode pancerniki
Żabie udka
Żabie udka
Największe stopy świata, mają prawie 40 cm
Największe stopy ..
100 Juanów
100 Juanów
Haiku - schody do nieba
Haiku - schody do..
Hammer tuning
Hammer tuning
Reklamy
Galeria zdjęć
Ofiara operacji plastycznych Amerykański Futbol Park rozrywki Haw Par Villa Co się stało z  twarzą Angeliki Huston?! Meble stworzone z opalonego drewna wtopionego w  aluminium. Najgorsze tatuaże świata Niezwykły kamienny las na Madagaskarze Zabawne zwierzęta Najgrubszy Chińczyk Japońskie mrożone akwarium Gwiazdy i ich dzieci cz.II Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pies Yoda  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Dinozaury z balonów. Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Festiwal cyrku w Monte Carlo Co można znaleźć w starym opuszczonym tunelu kolejowym?
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety