Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1136
Avatar
Pray-o-mat. Modlitwa w automacie
Dodał: radek »   Tue 31-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Ten nieco ekscentryczny automat to przerobiony stary automat do zdjęć w którym można poczuć się jak w małej kapliczce i korzystając z ekranu dotykowego można wysłuchać modlitw i pieśni wielu różnych religii w 65 językach. Ważne jest również to, że za korzystanie z tego automatu nie ma stałego cennika tylko obowiązuje opłata "co łaska".
Jak na razie to tylko badania naukowe na brytyjskim Uniwersytecie w Manchesterze prowadzone przez dr Ralfa Branda, ale kto wie, być może za paru lat takie budki zobaczymy w wielu miejscach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Hipnotyzujące schody.
Hipnotyzujące sch..
Spiralny domek Waldspirale
Spiralny domek Wa..
11-letni chłopiec ma aż 1,2 metra obwodu w pasie.
11-letni chłopiec..
Enanitos Toreros- mali torreadorzy.
Enanitos Toreros-..
Obiadek modliszki
Obiadek modliszki
Zabawny kotek
Zabawny kotek
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Maturzystki z  college,  Uniwersytetu w Cambridge. Piękny uśmiech Paryski Tydzień Mody już za nami. Co oznacza ten znak drogowy? Najpiękniejsze motyle świata Życie i Śmierć gigantycznego  chrząszcza nosorożca . Roboty 3D Urodziny masochistki Makrofotografia krople wody I tak narodził sie trolling Ryba po sinciangsku Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon 3D rysunki na ścianach Gliptyka .Rzeźba na muszli. Suknia ślubna od Kaviar Gauche Ekstremal. Maski, wykonane techniką origami
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1853
Tapety