Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 4181
Avatar
Portrety z ziaren i żelek
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Autorzy tych niezwykłych prac: P Rocha, R Rocha i Malcolm West wykorzystują ziarna fasoli, grochu i soczewicy.Aby uzyskać wielobarwne obrazy, korzystają z żelek Jellybelly.P Rocha wykonał 50 portretów z ziaren i żelek, następnie arkana techniki wykonania obrazów przekazał bratankowi, R Rocha, który do tej pory tworzy wspaniałe "ziarniste" portrety. W Wielkiej Brytanii tworzeniem portretów z ziaren zajmuje się utalentowany artysta - Malcolm West.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żart - kobieta bez stanika
Żart - kobieta be..
Skok do wody w wykonaniu  zawodowca
Skok do wody w wy..
Starość to nie choroba!
Starość to nie ch..
Fale )
Fale )
Nowa fryzura Julii Tymoszenko!
Nowa fryzura Juli..
Nieustraszony pies pogryzł rekina!
Nieustraszony pie..
Reklamy
Galeria zdjęć
Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Shanta Ronaldo - wielki fan Cristiano Ronaldo Niezwykłe kurniki Kiedyś drzewa były olbrzymie Złote rączki, czyli tuning po rosyjsku Plac zabaw na starym cmentarzu Kot o wyglądzie wampira Rania Matar - Dziewczyna i jej pokój cz.II Ekscentryczne rzeźby Gąsior zaopiekował się  groźnym bokserem Co one robią?? Jak myślicie, Gorące imprezy w szwedzkich klubach Statki wyrzucone na ląd Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Zwierzęta fotografowane  pod rentgenem Szkatułki w kształcie jajek Pogrzeb kolegi.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety