Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 4115
Avatar
Portrety z ziaren i żelek
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Autorzy tych niezwykłych prac: P Rocha, R Rocha i Malcolm West wykorzystują ziarna fasoli, grochu i soczewicy.Aby uzyskać wielobarwne obrazy, korzystają z żelek Jellybelly.P Rocha wykonał 50 portretów z ziaren i żelek, następnie arkana techniki wykonania obrazów przekazał bratankowi, R Rocha, który do tej pory tworzy wspaniałe "ziarniste" portrety. W Wielkiej Brytanii tworzeniem portretów z ziaren zajmuje się utalentowany artysta - Malcolm West.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
35. rocznica zakończenia wojny w Wietnamie
35. rocznica zako..
Pyton królewski  ma... dwie głowy
Pyton królewski ..
To będzie bolało
To będzie bolało
Biedne małe kaczuszki
Biedne małe kaczu..
Strusie wyścigi
Strusie wyścigi
Chińscy studenci
Chińscy studenci
Reklamy
Galeria zdjęć
Największy basen na świecie Ciele z pięcioma nogami Bugatti Type 57SC Atlantic Torty Weselne w Kuwejcie. Fotografii od Daikichi Amano Obozy zagłady 26,8 kg przczół Śmiertelnie niebezpieczne triki z przeszłości Wulkany. po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej W skali 125 Prototypowy Scorpion Driven - Ronn Motors. RYSUNKI DŁUGI Największy lodowy labirynt Chiński rolnik buduje UFO Brzydale swiata Danie główne. 1 porcja . Momenty w których mówisz O cholera! cz.II
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety