Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 884
Avatar
Portrety bezdomnych Lee Jeffriesa
Dodał: Sandra »   Fri 06-11-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Lee Jeffries,fotograf z Londynu, pokazuje w swoich zdjęciach ludzi, którzy są często traktowani jako przezroczyści – ludzi bezdomnych.
Historia jego fotograficznego cyklu zaczyna się w 2008 roku, przechadzając się ulicami Londynu z aparatem w ręku, pewnego razu, sfotografował owiniętą w śpiwór młodą dziewczynę, która stała się pierwszą osobą na drodze uwrażliwiania Jeffriesa na sprawy społecznego marginesu.
Od tego spotkania Lee Jeffries fotografuje bezdomnych, stara się nawiązać z nimi osobisty kontakt, poznać ich historię.
Pasja do zdjęć ewoluowała w jego zyciowa misję. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży portretów i wszelkich fotograficznych nagród, Jeffries przekazuje organizacjom charytatywnym walczącym z problemem.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
W metrze w Pekinie...
W metrze w Pekini..
Rokselana ,syczuańska małpa
Rokselana ,syczua..
Proteiny
Proteiny
Makabryczna reklama dla motocyklistów
Makabryczna rekla..
Krople księcia Rupert
Krople księcia Ru..
Maleńka Lucy umarła podczas pogrzebu rodziców.
Maleńka Lucy umar..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tatuaże więzienne Nawalone gwiazdy/Drunk celebs Matka zadała dziecku 90 ran nożyczkami Jabba tort Niefortunnie umieszczone reklamy Zamrożone tsunami w Antarktydzie. Wielka dynia Uśmiechająca się orka Hangmatting, czas na kolejne dziwactwo Kreacje z worków na śmieci Obrzezanie to szok dla dziecka Niezwykła rzeźba z 650000 płyt Żyjąc na ścianie Przepisy obowiązują  wszystkich ... W menu wietnamskich restauracji Najpiękniejsza pupa show-biznesu Zniszczone laptopy Obrzezanie irackich Kurdyjek.
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety