Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5773
Avatar
Podróbka sukni Kate Middleton z Chin
Dodał: laki »   Thu 05-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Zaledwie kilka godzin potrzebowali chińscy projektanci i szwaczki by podrobić suknię ślubną Kate Middleton Podróba sukni księżnej Kate kosztuje około 200 funtów, czyli 1000 razy mniej niż oryginał. Produkcją sukni Kate Middleton zajmuje się chińska fabryka Muyi Wedding Dress Company w Suzhou.Już na 36 godzin po ślubie księcia Williama chińska para młoda Zhao Tingting i Groom Wang Jiawang zdecydowali się na ceremonię z podróbką. Pan młody miał na sobie także podobny mundur do tego, który miał na sobie następca tronu.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kolorowe fryzury
Kolorowe fryzury
Śpiące kotki
Śpiące kotki
Dzieci w Afgańskich więzieniach
Dzieci w Afgański..
Bursztynowe filiżanki do kawy
Bursztynowe filiż..
Cyrkowy pies
Cyrkowy pies
Dzióbki
Dzióbki
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Charakter pisma. Krwawe walki psów w Kazachstanie Jak osy budują gniazdko Przerażający wypadek. Samochodziki z puszek aluminiowych Ilustracje Adama Howie Kwiaty i motyle z kobiecych ciał. Nietypowe wypadki samochodowe Homeryczne portrety od Davida Bartona Maluszek w dniu narodzin ważył zaledwie 275 gram Lodowe kwiaty  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Fontanna z ceramiki sanitarnej Wiocha.ru Damska bielizna z...rogów jelenia i muszli. Lady Gaga znowu szokuje - tym razem... cellulitem. Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety