Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 1445
Avatar
Pingwiny biorą prysznic
Dodał: lika »   Thu 02-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dla tych pingwinów najlepszym miejscem na urlop jest archipelag Falklandów na południu Oceanu Atlantyckiego. Szczególnie upodobały sobie Wyspę Saundersa. Znajduje się na niej wyjątkowy naturalny prysznic, z którego pingwiny korzystają z wielką przyjemnością. Prysznic nie jest niestety zbyt wielki, więc między pingwinami dochodzi często do przepychanek. Każdy chce się wypluskać w zdrowej źródlanej wodzie. A że na Wyspie Saundersa mieszka ponad 400 tysięcy pingwinów kolejki pod prysznic są takie, jak na polskim campingu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
W metrze w Pekinie...
W metrze w Pekini..
Rokselana ,syczuańska małpa
Rokselana ,syczua..
Proteiny
Proteiny
Makabryczna reklama dla motocyklistów
Makabryczna rekla..
Krople księcia Rupert
Krople księcia Ru..
Maleńka Lucy umarła podczas pogrzebu rodziców.
Maleńka Lucy umar..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziewczyny Bonda, Jamesa Bonda Potwór z Sachalinu Wciekła żona obkładała kochankę męża Ludzki ząb w kiełbasie Niesamowita sztuka 3D na ulicy w Lyonie. Zdjęcia z Gangesu Ruchome schody w slumsach Medelln Retro wypadki 26,8 kg przczół Upały w zoo Albinosy murzyni. Klątwa czy dar? Zdjęcia – pod i nad wodą  Wielki  pajak z balonów Bananowe ślimaki Pomysły na modding komputera Chcę tam być Półnaga Lady Gaga na ulicach Paryża Podstawka pod laptopa  z pudełka po pizzy
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety