Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 32210
Avatar
Pigmeje - najmniejsi ludzie świata
Dodał: Bartek »   Śr 12-08-2009 14:54 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pigmeje. zamieszkują dżungle Afryki Środkowej, charakteryzuje ich niski wzrost, wahający się od 140 do 150 cm. Częściowo prowadzą koczowniczy tryb życia, zajmując się łowiectwem i zbieractwem. Zamieszkują różne regiony w Afryce równikowej. Ich populacja liczy około 100 tys. osób. Nie posługują się wspólnym językiem, nie mają świadomości wspólnej historii. Stanowią małe, odrębne społeczności, które nic nie wiedzą o istnieniu innych. Na czas polowań Pigmeje zbierają się pod przewodnictwem tymczasowego wodza.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 31
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Mały szop
Mały szop
Zmarła najstarsza kobieta na świecie
Zmarła najstarsza..
Wypadki na pit-stopie
Wypadki na pit-st..
Buty Apex Predator
Buty Apex Predato..
Krwawe święto Aszura.(+18.)
Krwawe święto Asz..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lisek, który uwielbia  fotografować Cudem uratowane pieski Upały w zoo Nielegalna Produkcja podpasek i pampersow w Chinach Co można znaleźć w brzuchu  płaszczki Do kogo oni są podobni Najwyższy rower na świecie Cyberpunkowe rzeźby Stephane Halleux W dekolcie Tatuaże z marihuaną Realistyczny Body Art Japońskiej artystki Chu-San Przemyt ludzi przez granicę Ilustracje Igora Kieryluka Co ona ze sobą zrobiła? Na planie filmowym kultowych horrorów Pomniki i rzeżby kotów Penny Harvest Field ...  Sto milionów centów Długopis - kameleon
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD) Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Best HD Wallpapers Pack-691 Hot Video Wallpapers -01 Broń -Tapety na pulpit Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3.