Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 36114
Avatar
Pigmeje - najmniejsi ludzie świata
Dodał: Bartek »   Wed 12-08-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pigmeje. zamieszkują dżungle Afryki Środkowej, charakteryzuje ich niski wzrost, wahający się od 140 do 150 cm. Częściowo prowadzą koczowniczy tryb życia, zajmując się łowiectwem i zbieractwem. Zamieszkują różne regiony w Afryce równikowej. Ich populacja liczy około 100 tys. osób. Nie posługują się wspólnym językiem, nie mają świadomości wspólnej historii. Stanowią małe, odrębne społeczności, które nic nie wiedzą o istnieniu innych. Na czas polowań Pigmeje zbierają się pod przewodnictwem tymczasowego wodza.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 31
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
O modlitwę można poprosić wysyłając SMS.
O modlitwę można ..
Toilet planking.
Toilet planking.
Mehmet Ozgur
Mehmet Ozgur
O włos od śmierci!
O włos od śmierci..
Mięso wiewiórek
Mięso wiewiórek
Jak idiota depiluje włosy.
Jak idiota depilu..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ernestine Shepherd, najstarsza kulturystka świata Starszy Pan zaatakowany przez gang Niedźwiedź polarny z wizytą u dentysty Paskowy świat - Sandsation 2010 Latające koty Ellen Lietzow.. Wygrała walkę z anoreksją Oni nazywają ją darem bogini. Miss więzienia 2011 z Brazylii W Bułgarii handlują kobietami. W niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Historia  Amazonki w fotografiach Włosy Chinki  mają 2,3 metra długości. Valeriya Lukianova (Amatue) Największa rzeźba z czekolady Tekturowe  bezdomne dzieci na ulicach wielkich miast. Największa fanka  sagi Zmierzch Laski z festiwalu Sturgis Buffalo Chip Papierowe kreacje
Najnowsze sondaże
8,0%
25,9%
7,8%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1737
Tapety