Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2515
Avatar
Pierwsza Dama Francji została bohaterką komiksu
Dodał: Sandra »   Sun 21-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pierwsza Dama Francji została bohaterką komiksu. Wydano go w 10 krajach, ale nie we Francji. Dlaczego? Powód jest prosty - amerykański rysownik zrobił z pięknej Carli jakąś brzydulę. Francuzi pewnie by go za to zlinczowali.Komiks z serii ''Female Force'' ("Kobieca Siła") na 32 stronach opowiada o życiu Bruni aż po jej ślub z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym. Nie brakuje szczegółów z jej życia miłosnego. Autorzy wspominają o wielu związkach, m.in. z aktorem Vincentem Perezem, muzykiem Erikiem Claptonem, byłym premierem Francji Laurentem Fabiusem oraz filozofem Raphaelem Enthovenem, z którym Bruni ma syna.
Szef wydawnictwa Bluewater, Darren Davis, Bruni ''ma bardzo ciekawą historię''. ''Jest zdecydowana i ambitna. Czytając komiks, dziewczynki zrozumieją, że mogą stać się tym, kim chcą'' - skomentował


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ilustracje Felideusa Bubastisa
Ilustracje Felide..
Kambodża.Co najmniej 105 osób zginęło
Kambodża.Co najmn..
To nie photoshop
To nie photoshop
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Domek na drzewie
Domek na drzewie
Porzucona ślepa sunia znalazła nową rodzinę
Porzucona ślepa s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zmieniła płeć, żeby ożenić się ze swoją nianią Do kogo oni są podobni EXPO w Szanghaju A Ty co widzisz na zdjęciach? Czasopisma dla kobiet wtedy i teraz Przerażające a zarazem piękne chmury Najmniejsza dziewczynka świata. Mainau ,wyspa kwiatów Do 2020 roku! 3/4 Amerykanów będzie otyła! Każdy chce być superbohaterem Pojazdy opancerzone meksykańskiej mafii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ryby i ludzie , Teda Sabarese Tatuaże w wersji 3D Domki z piernika Pirografia Julie Bender Prawa noga Angeliny Jolie  największym hitem Oscarów 2012 Gdy piekło zamarza.
Najnowsze sondaże
19,6%
13,2%
26,7%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 516
Tapety