Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2591
Avatar
Pierwsza Dama Francji została bohaterką komiksu
Dodał: Sandra »   Sun 21-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pierwsza Dama Francji została bohaterką komiksu. Wydano go w 10 krajach, ale nie we Francji. Dlaczego? Powód jest prosty - amerykański rysownik zrobił z pięknej Carli jakąś brzydulę. Francuzi pewnie by go za to zlinczowali.Komiks z serii ''Female Force'' ("Kobieca Siła") na 32 stronach opowiada o życiu Bruni aż po jej ślub z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym. Nie brakuje szczegółów z jej życia miłosnego. Autorzy wspominają o wielu związkach, m.in. z aktorem Vincentem Perezem, muzykiem Erikiem Claptonem, byłym premierem Francji Laurentem Fabiusem oraz filozofem Raphaelem Enthovenem, z którym Bruni ma syna.
Szef wydawnictwa Bluewater, Darren Davis, Bruni ''ma bardzo ciekawą historię''. ''Jest zdecydowana i ambitna. Czytając komiks, dziewczynki zrozumieją, że mogą stać się tym, kim chcą'' - skomentował


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Za kulisami fast food
Za kulisami fast ..
Chłopiec z penisem na plecach
Chłopiec z penise..
Niezwykła rzeźba Scotta Weavera
Niezwykła rzeźba ..
Jak się bawi 9 miesięczne dziecko?
Jak się bawi 9 mi..
Łódź z dyni.
Łódź z dyni.
Kevin Balot. Miss International Queen 2012
Kevin Balot. Miss..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety