Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3011
Avatar
Parada zombie 2010. Melbourne
Dodał: sagan »   Thu 28-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pierwszy udokumentowany zombie walk odbył się w październiku 2003 w Toronto. Został zorganizowany przez miejscowego fana sitcomu The Munsters, w akcji wzięło udział tylko 6 osób. Od tego czasu, marsze zombie organizowane są głównie w większych miastach na całym świecie, najczęściej w Ameryce Północnej. Przyciągają tłumy fanów filmów grozy, którzy długo przed akcją przygotowują swoje przebrania. Z roku na rok, coraz więcej miast postanawia zorganizować własny marsz zombie. Wiele osób błędnie określa zombie walk jako flash mob, ponieważ marsz zombie organizowany jest w podobny sposób i również zaskakuje przypadkowych przechodniów.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Góry w Chinach będące prototypem krajobrazu w filmie Avatar
Góry w Chinach bę..
Debil za kierownicą corvette z6
Debil za kierowni..
Fail na weselu
Fail na weselu
Świat z interfacem okienkowym
Świat z interface..
Przyjaciele
Przyjaciele
Wariacje na jajkach
Wariacje na jajka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Urocze maleństwa Zaskakujący pomysł matki. Po 10 latach bohater dostał szansę na nową twarz Skojarzenia Skóry psów znalezione pod mostem Co jest za tymi drzwiami? Niezwykły aparat fotograficzny Samochody ze śmigłem Ile można załadować na samochód? Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie Największy pies na świecie Świat świętuje Trzech Króli Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Każda dziewczyna powinna mieć miecz Uruk-Hai Lakshmi Tatma idzie do szkoły Faile Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy   Najszybsze wojsko w świecie
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety