Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6227
Avatar
Parada słoni w Londynie
Dodał: Lolita »   Sat 08-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

260 ręcznie malowanych słoniąt naturalnej wielkości pojawiło się na ulicach Londynu. Przez najbliższe miesiące będą zdobić brytyjską stolicę w celu zwrócenia uwagi na zagrożone wyginięciem słonie azjatyckie.
London Elephant Parade 2010, która potrwa do końca lipca, jest największą jak do tej pory - tego typu wystawą artystyczną na ulicach Londynu.
Oficjalne otwarcie wystawy odbyło się w poniedziałek 3 maja na Trafalgar Square.
Słonie pojawią się w najbardziej znanych miejscach w Londynie, m.in. przed Pałacem Buckingham, na Parliament Square i South Bank. Pozostaną tam przez trzy miesiące, po czym zostaną wylicytowane w domu aukcyjnym Sotheby's, by zebrać sumę 2 mln funtów dla organizacji charytatywnej The Elephant Family i 19 innych organizacjom zajmujących się ochroną zwierząt w Azji.
Osoby chcące przyczynić się do tej dobroczynnej akcji mogą także kupić miniaturową wersję słonia. Adresy miejsc, gdzie można je nabyć oraz szczegółową mapę lokalizacji słoni znajdziecie na oficjalnej stronie organizacji: elephantparadelondon.org.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 13
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dom z butelek T-shirty dla fanów gier komputerowych Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Potrójna wpadka na wybiegu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Eminemowi nie spodobał tyłek Sachy Barona Cohena Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rekreacje i parodie na 'Mona Liza' Rancho dla kotów Kompilacja pijanych ludzi i ich wpadek Czeski piłkarz, fryzura amerykańskich rednecków Monkey Light, wyświetlacze na koła roweru . Szalony tuning Imprezka... Mickey Rourke po operacji plastycznej Najgorszy gang na świecie. Mara Salvatrucha (MS-13). Najdziwniejsze modyfikacje ciała
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety