Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6177
Avatar
Parada słoni w Londynie
Dodał: Lolita »   Sat 08-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

260 ręcznie malowanych słoniąt naturalnej wielkości pojawiło się na ulicach Londynu. Przez najbliższe miesiące będą zdobić brytyjską stolicę w celu zwrócenia uwagi na zagrożone wyginięciem słonie azjatyckie.
London Elephant Parade 2010, która potrwa do końca lipca, jest największą jak do tej pory - tego typu wystawą artystyczną na ulicach Londynu.
Oficjalne otwarcie wystawy odbyło się w poniedziałek 3 maja na Trafalgar Square.
Słonie pojawią się w najbardziej znanych miejscach w Londynie, m.in. przed Pałacem Buckingham, na Parliament Square i South Bank. Pozostaną tam przez trzy miesiące, po czym zostaną wylicytowane w domu aukcyjnym Sotheby's, by zebrać sumę 2 mln funtów dla organizacji charytatywnej The Elephant Family i 19 innych organizacjom zajmujących się ochroną zwierząt w Azji.
Osoby chcące przyczynić się do tej dobroczynnej akcji mogą także kupić miniaturową wersję słonia. Adresy miejsc, gdzie można je nabyć oraz szczegółową mapę lokalizacji słoni znajdziecie na oficjalnej stronie organizacji: elephantparadelondon.org.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 13
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pływające kino
Pływające kino
Tatuaże w stylu Gwiezdnych wojen
Tatuaże w stylu G..
Blondynka na siłowni
Blondynka na siło..
Kolejny chiński przysmak
Kolejny chiński p..
Fotograf Jean-Paul Goude
Fotograf Jean-Pau..
Trybuny stadionów
Trybuny stadionów
Reklamy
Galeria zdjęć
Dzieci-żołnierze Kostiumy Cartoon na Halloween Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Czy Doda dobrze wygląda w krótkich włosach? Arcydzieła  mistrza tatuażu Jun Cha 5-latek rzucił palenie uzależnił się od jedzenia Zabawne zdjęcia z rzeżbami Życie pośrodku Oceanu Lot nad Dniestrem na  wbitych w plecy hakach! Dziecko z jajka Wioska bliźniaków. Polowanie na kraby tęczowe w Brazylii Klasyczne filmy i seriale w stylu kreskówek Szturmowcy Gwiezdnych wojen w codziennych sytuacjach Ciekawe Fryzury Sportowców Nocne Tokyo Tilt Shift Gołe kury Plakaty filmowe
Najnowsze sondaże
20,0%
13,2%
26,5%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 521
Tapety