Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1535
Avatar
Para z Wielkiej Brytanii opiekuje się stadkiem wielbłądów
Dodał: lika »   Sun 24-06-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Rebecca i Joseph Fosett z Wielkiej Brytanii kochają nie tylko swoje dzieci, ale także całe stadko wielbłądów. Już kilka lat temu pozwolili, by w ich domu zamieszkał wielbłąd. Z czasem wielbłądzia rodzina zaczęła się rozrastać. Para przygarnęła wszystkie zwierzaki, które, trzeba przyznać, swoimi rykami, nieco denerwują sąsiadów.
Ale dzięki wielbłądom Fosettowie nie muszą wydawać fury pieniędzy na benzynę. Do sklepów we wsi jeżdżą na sympatycznych garbuskach, wzbudzając sensację wśród turystów. Bo mieszkańcy zdążyli się już do nich przyzwyczaić.
Zdjęcia: Richard Grange / Barcroft IndiaKomentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Tuning w pakistańskim stylu
Tuning w pakistań..
Mała małpka domowa
Mała małpka domow..
Statek demoluje molo.
Statek demoluje m..
Wrestling
Wrestling
Mundial2010
Mundial2010
Żółty jak arbuz
Żółty jak arbuz
Reklamy
Galeria zdjęć
Pantofelki  z ....zarostem Playing with Focus czyli zabawa z ostrością Samomumifikacja. Sokushinbutsu Części garderoby ... z drewna Schudł w ciągu roku 111kilogramów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Retro wypadki Mgła nad Wielkim Kanionem Kolorado Więcej niż tylko zdjęcia  Gia Marie Carangi Chiński fast-food Strażak uratował psa metodą usta-usta Samochody  po przejściu burzy lodowej Aelita Andre  najmłodsza profesjonalna malarka na świecie. Szyte szklo Akcja anty-grypa w Kijowie Zdjęcia typu WTF Już waży 273 kg, a chce dojść do 570.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety