Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3497
Avatar
Obrazy z wypalonych jointów!
Dodał: manienka4 »   Sun 08-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Cliff Maynard to naprawdę unikalny twórca. Facet mógł malować zwykłymi farbami, rzeźbić w drewnie czy składać origami, ale on wybrał coś innego. Jego dzieła powstają z nadpalonych bibułek, które wykorzystuje się do skręcania jointów.

Chcemy wierzyć, że to nie on wypalił wszystkie te skręty, ale biorąc pod uwagę pomysł i fantazyjne wykonanie tych unikalnych prac, podejrzewamy, że Cliff zupełnie odleciał. Ale może to i dobrze, bo inaczej nie powstałyby te cudeńka.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Papierowy statek
Papierowy statek
Kompilacja wypadków na kręgielni
Kompilacja wypadk..
Gniazdo os
Gniazdo os
 Rampage Jackson aresztowany
Rampage Jackson ..
Cmentarzysko komputerów
Cmentarzysko komp..
Brigitte Nielsen Upadek gwiazdy.
Brigitte Nielsen ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwiazdy rock'n'roll w makijażu i bez Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Samochód zaparkowany w niewłaściwym miejscu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na jajecznicę Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bojownicy Państwa Islamskiego umieszczają bomby w lalkach Instrukcja obsługi niemowlaka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na dynie  Krzesła do porodu z lat 1501-1800 Zagadka dnia. Do czego służy piąte koło w Packard Cavalier Apokalipsa miłości Niespodziewany gość Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Emo boys Śmieszne fotki dla dorosłych Nowe filmy na starych plakatach
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety