Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3446
Avatar
Obrazy z wypalonych jointów!
Dodał: manienka4 »   Sun 08-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Cliff Maynard to naprawdę unikalny twórca. Facet mógł malować zwykłymi farbami, rzeźbić w drewnie czy składać origami, ale on wybrał coś innego. Jego dzieła powstają z nadpalonych bibułek, które wykorzystuje się do skręcania jointów.

Chcemy wierzyć, że to nie on wypalił wszystkie te skręty, ale biorąc pod uwagę pomysł i fantazyjne wykonanie tych unikalnych prac, podejrzewamy, że Cliff zupełnie odleciał. Ale może to i dobrze, bo inaczej nie powstałyby te cudeńka.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najgłębszy basen świata - Nemo 33 w Brukseli
Najgłębszy basen ..
 Zawody w rozpinaniu staników
Zawody w rozpina..
Wyścigi motocyklowe
Wyścigi motocyklo..
Ciężka praca dzieci w Bangladeszu
Ciężka praca dzie..
Życie bez rąk
Życie bez rąk
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Reklamy
Galeria zdjęć
Modliszka vs pająk Kazali dziecku spać w ciemnej piwnicy w zamkniętej trumnie! Spragniony miś koala Bliskie spotkanie z łyżwą (+18) Zdjęcia zrobione w idealnym momencie Naga akcja w centrum Barcelony. Niezwykłe fotografie Ryana Schude Seksowne dziewczyny w mundurach By  pamiętać, o ukochanym Dziadku Zabawne wojskowe zdjęcia Odjechane kubki na kawę i herbatę Akcja Ratujmy pandy! ,z udziałem słoni Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Zamieszki w Vancouver po porażce Canucks. Absurdy nie tylko budowlane Łódź z dyni. Wpadki z Photoshopem Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety