Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 4 3621
Avatar
Obrazy, które maluje... osioł
Dodał: radek »   Wed 08-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Uratowana i cudem ocalała po wycieńczającym transporcie z Rumunii Patty (8 l.)- samica osła trafiła do schroniska w Wielkiej Brytanii i robi tam wielką karierę... malując obrazy!
Zdolny osioł potrzebuje zaledwie 10 minut, by stworzyć malowidła porównywalne do najlepszych abstrakcyjnych artystów, cenionych w świecie sztuki.


Obrazy oślicy sprzedawane są w galerii w Bristolu za ok. 60-100 funtów. Dochód z ich sprzedaży trafia do ośrodka HorseWorld ratującego zaniedbane i zabiedzone przez ludzi konie, kucyki oraz osiołki – takie jak niegdyś Patty.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niewolnicy Dubaj
Niewolnicy Dubaj
Wyjątkowy pinczer paraduje na dwóch łapach, bo dwie musi mieć wolne do trzymania torebki.
Wyjątkowy pinczer..
Bez rąk
Bez rąk
Jazda dele jak i bele czym.
Jazda dele jak i ..
A Ty co widzisz na zdjęciach?
A Ty co widzisz n..
Jak nazywają się te dwa karabiny?
Jak nazywają się ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i fajne zdjęcia Karykatury  przedstawiające wybory w Rosji Gigantyczne osuwisko w kopalnie miedzi Bingham Canyon Auto zamienione w śmietnik Nowy trend w psiej modzie . WTF? Serce natury Niecodzienny wypadek samochodowy Przeszukali tony śmieci, żeby znaleźć pierścionek Ucieczka z więzienia w hollywoodzkim stylu Druhna na rosyjskim weselu Diamentową czaszkę, jak to jest zrobione. Rękodzieło Artystyczne z Drewna Stare pocztówki na Halloween Kojot vs psy Mistrzostwa Ameryki Południowej w tańcu na rurze Igrzyska azjatyckie Otwarcie gigantycznej imprezy; Gadżety  w stylu Steampunk.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety