Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 7 3209
Avatar
Nieudana próba pokonania Cieśniny Florydzkiej Pływaczka prze..
Dodał: Sandra »   Thu 23-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Ponad 50 godzin walki z żywiołem i własnymi słabościami, ponad 80 kilometrów pokonanych wpław. Poparzona przez meduzy 62-letnia Amerykanka Diana Nyad przerwała próbę dopłynięcia wpław z Kuby na Florydę, ale i tak może być z siebie dumna. Nyad po raz pierwszy o próbie pokonania tej części oceanu myślała w latach 70. Teraz było to już czwarte podejście pływaczki.
W zeszłym roku musiała przerwać próbę, ponieważ kilkakrotnie została pogryziona przez żeglarzy portugalskich – czyli lokalne meduzy. Tym razem Amerykanka miała na sobie specjalny kostium ochronny. Ale i to nie pomogło.
(Image by Christi Barli / AP)
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żywa biżuteria
Żywa biżuteria
Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka
Niezwykłą umiejęt..
Drzewo przewrócone przez burzę przebiło dach
Drzewo przewrócon..
Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków
Kabul. Oddział Le..
Sztuka malowania ścian
Sztuka malowania ..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Pantofelki  z ....zarostem Playing with Focus czyli zabawa z ostrością Samomumifikacja. Sokushinbutsu Części garderoby ... z drewna Schudł w ciągu roku 111kilogramów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Retro wypadki Mgła nad Wielkim Kanionem Kolorado Więcej niż tylko zdjęcia  Gia Marie Carangi Chiński fast-food Strażak uratował psa metodą usta-usta Samochody  po przejściu burzy lodowej Aelita Andre  najmłodsza profesjonalna malarka na świecie. Szyte szklo Akcja anty-grypa w Kijowie Zdjęcia typu WTF Już waży 273 kg, a chce dojść do 570.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety